Σεζόν 2013-2014

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ 2 (2005-2006)
1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 20-38
2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 36-38
3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 20-34
4 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 16-40
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 54-8
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ- ΖΕΦΥΡΟΣ 40-12
7 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 12-40
8 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 18-38
9 ΑΡΕΣΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 38-52
ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ 1 (2004)
1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 18-28
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 38-22
3 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 24-32
4 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ(2003)- ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 32-26
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 66-20
6 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 8-34
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 54-24
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ- ΖΕΦΥΡΟΣ 42-12

Βαθμολογια

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
43 22 21 1 0 1580 1250 330 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 40 22 18 4 0 1513 1244 269 0 1
Α.Σ. ΠΕΡΑ 38 22 16 6 0 1616 1424 192 4 1
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 38 22 16 6 0 1428 1236 182 2 1
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 37 22 15 7 0 1415 1278 137 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 34 22 12 10 0 1470 1510 -40 0 1
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 32 22 10 12 0 1402 1478 -76 0 1
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 31 22 9 13 0 1191 1267 -76 0 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 28 22 6 16 0 1222 1310 -88 0 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 26 22 4 18 0 1137 1370 -233 0 1
ΑΧΙΛΕΕΑΣ Κ.Ο.Θ. 25 22 3 19 0 1242 1650 -408 0 1
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ 24 22 2 20 0 1265 1447 -182 0 1

 

Προγραμμα αγωνων Γ1 ΕΚΑΣΘ 3ος ομιλος

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

14/10/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

75-51

11/10/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

68-52

15/10/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΕΡΑ ΑΣ

80-57

13/10/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

91-57

11/10/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

55-39

11/10/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

75-47

2η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

18/10/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

53-56

18/10/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

83-58

20/10/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 36-66

18/10/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 74-83

20/10/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

59-56

18/10/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

70-72

3η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

4/11/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΠΕΡΑ ΑΣ

53-70

1/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

59-47

5/11/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

75-49

3/11/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

48-41

1/11/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

45-55

1/11/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

65-57

4η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

10/11/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

58-71

8/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

38-48

10/11/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

48-69

8/11/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

66-54

8/11/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

52-54

8/11/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

60-50

5η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

18/11/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

80-58

15/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

55-42

19/11/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

62-61

17/11/2013

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

86-74

15/11/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΕΡΑ ΑΣ

64-76

15/11/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

55-57

6η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

24/11/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

60-72

22/11/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

63-67

22/11/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

56-64

24/11/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

79-57

22/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

56-52

24/11/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΠΕΡΑ ΑΣ

64-76

7η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

2/12/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

52-65

29/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

85-65

26/11/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

62-59

29/11/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

72-83

29/11/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

59-44

29/11/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

86-51

8η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

6/12/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

46-66

8/12/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

53-97

10/12/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

87-48

6/12/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

59-44

8/12/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ

60-65

6/12/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

57-71

9η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

16/12/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

64-66

13/12/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

61-75

13/12/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

69-61

13/12/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

64-59

13/12/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

77-59

15/12/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

49-64

10η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

7/1/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

70-50

20/12/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

73-53

22/12/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ  53-70

20/12/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ

66-76

20/12/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

64-52

22/12/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

59-39

11η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

13/1/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

74-69

10/1/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

47-70

10/1/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

49-70

10/1/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

80-69

12/1/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

70-64

10/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

34-59

Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

17/1/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

65-70

17/1/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

36-64

17/1/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

79-87

19/1/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

67-60

17/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

51-35

19/1/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

41-53

2η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

27/1/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

58-45

21/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΠΕΡΑ ΑΣ

84-76

26/1/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

81-67

26/1/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

60-50

24/1/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

51-55

24/1/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

77-57

3η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

31/1/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

55-74

2/2/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

61-73

31/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

39-66

2/2/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

56-58

31/1/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

71-48

31/1/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

50-46

4η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

10/2/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

72-53

7/2/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

74-52

4/2/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

76-57

9/2/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

80-71

7/2/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

74-83

7/2/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΠΕΡΑ ΑΣ

59-46

5η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

14/2/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

38-52

16/2/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

50-58

14/2/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

86-59

14/2/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

59-65

14/2/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

106-45

16/2/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

64-55

6η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

24/2/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

49-40

21/2/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

56-48

18/2/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

72-60

21/2/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

69-75

21/2/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

56-46

21/2/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

86-79

7η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

7/3/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

68-63

7/3/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

62-69

9/3/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

75-88

9/3/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

72-55

9/3/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

53-56

7/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΕΡΑ ΑΣ

56-66

8η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

17/3/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

73-56

14/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

80-48

14/3/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

38-75

14/3/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

48-67

14/3/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

83-76

16/3/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

69-59

9η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

23/3/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

58-72

18/3/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

66-57

21/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

72-44

21/3/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

52-56

21/3/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΠΕΡΑ ΑΣ

64-67

23/3/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

55-77

10η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

31/3/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

74-76

28/3/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

51-101

28/3/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

81-71

28/3/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

74-55

30/3/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

52-64

28/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

67-57

11η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

4/4/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

57-49

6/4/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

76-48

1/4/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

56-44

6/4/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΠΕΡΑ ΑΣ

74-72

4/4/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

66-69

4/4/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

61-51