Σεζόν 2014-2015

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 51 26 25 1 0 1802 1273 529 0 1
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 45 26 19 7 0 1730 1520 210 0 1
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 44 26 18 8 0 1693 1477 216 0 1
ΑΣΤΕΡΙΑ 44 26 18 8 0 1545 1397 148 0 1
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ 43 26 17 9 0 1517 1393 124 0 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 41 26 15 11 0 1654 1563 91 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 40 26 14 12 0 1666 1642 42 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 40 26 14 12 0 1595 1546 49 0 1
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 39 26 13 13 0 1479 1555 -76 0 1
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 36 26 10 16 0 1474 1591 -117 0 1
ΒΕΡΓΙΝΑ 34 26 8 18 0 1525 1571 -46 0 1
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 33 26 7 19 0 1446 1698 -252 0 1
ΜΑΡΚΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 30 26 4 22 0 1278 1676 -398 0 1
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 0 26 0 0 26 0 520 -520 0 1

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/09/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
19/09/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 59-43
19/09/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 58-57
19/09/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 53-52
19/09/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 54-63
19/09/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-44
19/09/14 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 78-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/09/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 47-57
26/09/14 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 45-62
26/09/14 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 63-72
26/09/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 73-49
26/09/14 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 63-44
26/09/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 80-66
26/09/14 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/10/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 80-28
03/10/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 56-54
03/10/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 49-57
03/10/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 52-55
03/10/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 39-81
03/10/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 61-70
03/10/14 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/10/14 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 61-48
10/10/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 67-70
10/10/14 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-51
10/10/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 78-41
10/10/14 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 56-65
10/10/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
10/10/14 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 59-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/10/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 74-54
17/10/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-48
17/10/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 44-54
17/10/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 65-60
17/10/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 58-79
17/10/14 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-20
17/10/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 83-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/10/14 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 61-67
31/10/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 61-48
31/10/14 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 72-64
31/10/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 103-98
31/10/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
31/10/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 55-74
31/10/14 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 74-56
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/11/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 60-66
07/11/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 58-60
07/11/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 63-54
07/11/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 78-73
07/11/14 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 0-20
07/11/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-52
07/11/14 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 66-88
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/11/14 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 64-69
21/11/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 74-73
21/11/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 52-63
21/11/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
21/11/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 72-58
21/11/14 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 73-53
21/11/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 62-78
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/11/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 79-65
28/11/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 66-54
28/11/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 64-60
28/11/14 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 0-20
28/11/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 61-53
28/11/14 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 36-70
28/11/14 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-58
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/12/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 73-76
05/12/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 73-70
05/12/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
05/12/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 66-71
05/12/14 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 77-42
05/12/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 61-55
05/12/14 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 74-66
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/12/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 80-47
12/12/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-55
12/12/14 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-20
12/12/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 62-47
12/12/14 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-70
12/12/14 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 91-81
12/12/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 54-66
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/12/14 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 77-60
19/12/14 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
19/12/14 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 60-71
19/12/14 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 87-92
19/12/14 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-75
19/12/14 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 71-64
19/12/14 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-60
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/01/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 67-65
09/01/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-20
09/01/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 65-77
09/01/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 48-66
09/01/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 63-60
09/01/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-55
09/01/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 79-74
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/01/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 0-20
16/01/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 60-66
16/01/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 39-59
16/01/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 59-56
16/01/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 77-64
16/01/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-56
16/01/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 72-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/01/15 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 72-85
23/01/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 56-53
23/01/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 65-74
23/01/15 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 72-64
23/01/15 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 42-54
23/01/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 68-81
23/01/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 58-78
30/01/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 51-61
30/01/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 42-54
30/01/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 77-61
30/01/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 100-42
30/01/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 70-58
30/01/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/02/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-80
06/02/15 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 62-53
06/02/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 85-45
06/02/15 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 57-64
06/02/15 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 66-61
06/02/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 0-20
06/02/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 61-38
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/02/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 54-62
13/02/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 68-61
13/02/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 81-52
13/02/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-57
13/02/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 72-69
13/02/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
13/02/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 64-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/02/15 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 84-65
27/02/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 48-70
27/02/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 62-52
27/02/15 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 44-66
27/02/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 0-20
27/02/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 71-66
27/02/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 27-77
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/03/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 83-70
06/03/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 66-48
06/03/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 63-68
06/03/15 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 59-55
06/03/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
06/03/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 66-82
06/03/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 59-51
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/03/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 72-58
13/03/15 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 58-57
13/03/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 85-42
13/03/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-20
13/03/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 68-81
13/03/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 66-52
13/03/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 78-72
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/03/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 88-92
20/03/15 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 69-79
20/03/15 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 49-58
20/03/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
20/03/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 81-62
20/03/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 80-35
20/03/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 53-68
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/03/15 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 77-62
27/03/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 65-42
27/03/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-20
27/03/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 61-69
27/03/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 49-73
27/03/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 59-80
27/03/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-72
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/15 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 65-72
03/04/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 58-56
03/04/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
03/04/15 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 67-59
03/04/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 75-64
03/04/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 61-87
03/04/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 68-42
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/04/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 80-47
17/04/15 7:30: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-20
17/04/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 59-67
17/04/15 9:30: ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ 57-71
17/04/15 9:45: Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 68-73
17/04/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ 69-71
17/04/15 9:30: ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 40-73
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/15 8:00: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑ 67-45
24/04/15 9:30: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0
24/04/15 8:30: ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 75-60
24/04/15 9:30: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 67-53
24/04/15 9:00: ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 47-80
24/04/15 9:30: ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 65-61
24/04/15 9:00: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 84-69