Σεζόν 2015-2016

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 22 11 11 0 0 760 549 211 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21 12 9 3 0 731 550 181 0 1
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20 13 7 6 0 755 709 46 0 1
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 19 12 7 5 0 722 621 101 0 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 16 12 4 8 0 621 671 -50 0 1
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 16 12 4 9 0 653 748 -95 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15 12 3 9 0 547 690 -143 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 14 11 3 8 0 526 704 -178 0 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13 9 4 5 0 435 508 -73 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/09/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-38
27/09/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-33
27/09/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 59-56
27/09/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-49
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/10/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 49-67
04/10/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 30-65
04/10/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-56
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
04/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 31-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-64
11/10/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 89-48
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
11/10/15 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-66
11/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 52-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
18/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 78-62
18/10/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-39
18/10/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-47
01/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-66
01/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 33-53
01/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-50
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
08/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-50
08/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-55
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
08/11/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 31-43
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 36-58
15/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 68-46
15/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 50-56
15/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 69-75
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-31
22/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-43
22/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 45-64
22/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71-58
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/11/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 45-74
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
29/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 74-45
29/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43-59
29/11/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-77
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
06/12/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
06/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
06/12/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
13/12/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
13/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
13/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
20/12/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
20/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
20/12/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/01/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
10/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
10/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
17/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
17/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
17/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
17/01/16 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/01/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
24/01/16 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
24/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
24/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
31/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
31/01/16 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
31/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
07/02/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
07/02/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
07/02/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/16 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
14/02/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
14/02/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
14/02/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
Ν. ΒΟΤΣΗΣ 26 14 12 2 0 900 614 286 0 1
Μ.Ε.Ν.Τ. 25 14 11 3 0 823 641 182 0 1
GBA ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 25 14 11 3 0 734 562 172 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 23 14 9 5 0 707 585 122 0 1
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 20 14 6 8 0 642 681 -39 0 1
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΣ 17 14 5 9 0 610 672 -62 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 15 14 2 13 0 517 728 -211 0 1
ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13 14 0 14 0 492 942 -450 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 64-35
30/09/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 55-37
30/09/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 56-57
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΜΕΝΤ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 36-42
07/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 62-25
07/10/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-55
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 0-0
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 37-53
14/10/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΤ 59-55
14/10/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 63-45
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/10/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/10/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 55-42
21/10/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 43-53
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
21/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 45-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-48
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 2 0-0
04/11/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 43-92
04/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ 39-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
11/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 67-21
11/11/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-44
11/11/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 50-53
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 2 0-0
18/11/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-38
18/11/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΤ 32-69
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-29
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 49-35
25/11/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 74-22
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
25/11/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΤ 48-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 47-43
02/12/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 41-80
02/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-64
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 2 0-0
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 1 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 38-60
09/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 22-51
09/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-40
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 2 0-0
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/12/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 50-42
16/12/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 65-49
16/12/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 49-41
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 60-50
23/12/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 51-41
23/12/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 36-40
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 0-0
23/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΝΤ 38-54
13/01/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 60-33
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΡΕΠΟ 2 0-0
13/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 21-82
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 52-41
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
20/01/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 89-35
20/01/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 58-42
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 2 0-0
27/01/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-57
27/01/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 26-30
27/01/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ 77-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
03/02/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 35-38
03/02/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 72-36
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
03/02/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 42-45
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/02/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-52
10/02/16 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 31-64
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 2 0-0
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/02/16 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-30
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/02/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 64-37
17/02/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 47-34
17/02/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 42-19
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΤ 0-0

 

 

 

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 48 25 23 2 0 1849 1526 323 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 45 25 20 5 0 1869 1628 241 0 1
Μ.Ε.Ν.Τ. 44 25 19 6 0 1841 1682 159 0 1
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 43 25 18 7 0 1682 1556 126 0 1
ΑΜΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ 42
25 19 8 0 1639 1563 76 0 1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 38 25 13 12 0 1587 1564 23 0 1
ΒΕΡΓΙΝΑ 37 25 12 13 0 1580 1544 36 0 1
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ 36 25 11 14 0 1593 1646 -53 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ 35 25 10 15 0 1543 1603 -60 0 1
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 34 25 9 16 0 1592 1673 -81 0 1
ΦΑΛΗΡΟ 33 25 8 17 0 1533 1611 -78 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 31 25 6 19 0 1469 1653 -184 0 1
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 31 25 6 19 0 1550 1689 -139 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 28 25 3 22 0 1379 1768 -389 0 1

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/09/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 63-64
25/09/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 74-79
25/09/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 65-56
25/09/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 60-71
25/09/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-65
25/09/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΝΤ 85-72
25/09/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 63-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/10/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 65-67
02/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-57
02/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-70
02/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 69-63
02/10/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 69-63
02/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-79
02/10/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 60-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 66-58
09/10/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 72-62
09/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-90
09/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ 68-78
09/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 78-68
09/10/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 79-64
09/10/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 63-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 55-65
16/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 86-79
16/10/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-54
16/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 73-58
16/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 68-42
16/10/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 61-55
16/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 48-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-67
30/10/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΕΝΤ 44-61
30/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 65-71
30/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 50-48
30/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-91
30/10/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ 47-53
30/10/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-76
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 80-77
06/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 63-67
06/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-58
06/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-43
06/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 70-47
06/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 77-65
06/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 55-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 70-74
13/11/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 78-77
13/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 53-75
13/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 49-61
13/11/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 68-67
13/11/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΜΕΝΤ 49-78
13/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 57-60
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 59-71
20/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-51
20/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-74
20/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 60-69
20/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 62-46
20/11/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΕΡΓΙΝΑ 76-66
20/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 122-75
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-72
27/11/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 47-57
27/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 60-66
27/11/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-70
27/11/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 47-57
27/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 62-54
27/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΕΝΤ 74-84
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 54-70
04/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 53-52
04/12/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 67-72
04/12/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 86-85
04/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΒΕΡΓΙΝΑ 56-57
04/12/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 46-44
04/12/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 81-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/12/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 85-81
11/12/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-53
11/12/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΜΕΝΤ 93-80
11/12/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-63
11/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 55-65
11/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 65-57
11/12/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 75-55
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/12/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-64
18/12/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 64-72
18/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-76
18/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 72-65
18/12/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 64-68
18/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-70
18/12/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΕΝΤ 76-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-60
08/01/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 60-61
08/01/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 78-67
08/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 78-56
08/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 62-66
08/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 73-78
08/01/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 64-59
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 46-61
15/01/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-54
15/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-40
15/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 90-51
15/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 68-57
15/01/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 61-74
15/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 65-55
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-54
22/01/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 78-72
22/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 68-64
22/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-73
22/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΕΝΤ 77-83
22/01/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 74-66
22/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 70-73
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 53-60
29/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 73-61
29/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 70-49
29/01/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 78-57
29/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 60-48
29/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 56-69
29/01/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 77-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 59-57
05/02/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 74-70
05/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΕΝΤ 65-76
05/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 48-73
05/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 69-44
05/02/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 52-72
05/02/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 55-50
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 72-62
12/02/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-62
12/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-56
12/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 61-60
12/02/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-74
12/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 73-59
12/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 37-49
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 72-67
19/02/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 50-53
19/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 57-44
19/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 51-67
19/02/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 53-61
19/02/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-70
19/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-56
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 72-64
26/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-77
26/02/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 71-59
26/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-42
26/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 66-72
26/02/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-57
26/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 75-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/03/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 75-71
04/03/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-84
04/03/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 56-62
04/03/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 66-48
04/03/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 58-59
04/03/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΕΝΤ 83-71
04/03/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/03/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 55-52
18/03/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-51
18/03/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 38-58
18/03/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 83-76
18/03/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 67-57
18/03/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 71-64
18/03/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-55
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 70-52
01/04/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 71-55
01/04/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 71-41
01/04/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 47-69
01/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 71-61
01/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 49-75
01/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 77-80
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 62-90
08/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 61-74
08/04/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 77-55
08/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-61
08/04/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 69-61
08/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-57
08/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 70-73
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-57
15/04/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 65-63
15/04/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 68-48
15/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 68-66
15/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-86
15/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 79-65
15/04/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 82-70
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/04/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0
22/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
22/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
22/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
22/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
22/04/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
22/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΜΕΝΤ 0-0

Τελευταία Ενημέρωση: 31/08/15