Σεζόν 2016-2017

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 35 18 17 1 0 1109 815 294 3 1,053
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 35 18 17 1 0 1124 726 398 3 0,949
ΒΕΡΓΙΝΑ 32 18 14 4 0 917 810 107 0 1
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 27 18 9 9 0 1057 1078 -21 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 25 18 7 11 0 891 961 -70 4 1,249
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 25 18 7 11 0 820 882 -62 2 0,800
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 23 18 6 11 1 812 957 -145 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 22 18 5 12 1 756 924 -168 7 1,132
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 22 18 4 14 0 856 1061 -205 6 0,967
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 22 18 4 14 0 855 983 -128 5 0,923

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/09/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-44
25/09/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-44
25/09/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-51
25/09/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 48-46
25/09/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 57-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 44-54
02/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-68
02/10/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 61-39
02/10/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 47-46
02/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/10/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 82-59
09/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 53-43
09/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-64
09/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 44-63
16/10/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 29-54
16/10/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 67-62
16/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-30
16/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 50-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/10/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 72-55
23/10/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-64
23/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 55-50
23/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-42
23/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 53-48
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 56-83
06/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-57
06/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 57-52
06/11/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 28-34
06/11/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 47-26
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 57-33
13/11/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 60-42
13/11/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-48
13/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 82-65
13/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 31-50
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 51-60
20/11/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 61-45
20/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 37-46
20/11/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 85-56
20/11/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-47
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-46
27/11/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 44-49
27/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-40
27/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-60
27/11/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-61
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 37-58
04/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 28-43
04/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-59
04/12/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-44
04/12/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/12/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 52-32
11/12/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20-0
11/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-49
11/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 33-61
11/12/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 62-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 43-58
18/12/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 22-81
18/12/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-45
18/12/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 20-0
18/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45-39
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-42
08/01/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 62-39
08/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-68
08/01/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 45-46
08/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 56-30
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 36-54
15/01/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-73
15/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-44
15/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-51
15/01/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 40-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 62-51
22/01/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-31
22/01/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 67-51
22/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 46-31
22/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-47
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 40-63
29/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-76
29/01/17 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 55-50
29/01/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 64-67
29/01/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 48-44
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 68-33
05/02/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-68
05/02/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-49
05/02/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 53-52
05/02/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 53-40
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-55
12/02/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-48
12/02/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 42-62
12/02/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 41-39
12/02/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 61-72
Α ΕΚΑΣΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ Άμυν +/- Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 Μ.Ε.Ν.Τ. 44 22 22 0 1352 887 465 0 1 1.524
2 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ 38 22 16 6 1278 1051 227 2 1.285 1.215
3 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 38 21 17 4 1193 785 408 1 0.777 1.519
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ 37 22 15 7 1078 949 129 3 1.031 1.135
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 37 22 15 7 1099 965 134 3 0.969 1.138
6 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 35 21 14 7 1131 938 193 0 1 1.205
7 ΖΕΦΥΡΟΣ 34 22 12 10 990 937 53 0 1 1.056
8 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 31 22 9 13 995 1038 -43 2 1.200 0.958
9 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ 31 22 9 13 1030 1120 -90 1 0.833 0.919
10 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ 30 22 8 14 981 1114 -133 0 1 0.880
11 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 28 22 6 16 1000 1098 -98 3 1.333 0.910
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 28 21 7 14 853 1077 -224 3 0.750 0.792
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 24 22 2 20 769 1322 -553 0 1 0.581
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 20 21 0 21 701 1169 -468 0 1 0.599

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 46-45
28/09/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 40-58
28/09/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 52-42
28/09/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 59-56
28/09/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 41-47
28/09/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 52-43
28/09/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 68-34
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/10/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 33-58
05/10/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 66-39
05/10/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 32-47
05/10/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 53-60
05/10/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 24-46
05/10/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΤ 42-92
05/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 69-39
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 68-34
12/10/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 45-54
12/10/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 52-32
12/10/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 57-41
12/10/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 56-26
12/10/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 62-25
12/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 68-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 36-44
19/10/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 51-29
19/10/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 35-38
19/10/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 32-84
19/10/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 48-38
19/10/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-43
19/10/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 44-52
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 70-18
02/11/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 28-65
02/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 57-37
02/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-40
02/11/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΤ 31-50
02/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 49-39
02/11/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 41-39
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 41-37
09/11/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 43-35
09/11/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 43-64
09/11/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 67-61
09/11/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-47
09/11/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 46-52
09/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 60-48
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 54-33
16/11/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 36-65
16/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΤ 56-65
16/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 50-56
16/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 60-34
16/11/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 39-60
16/11/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 40-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 32-64
23/11/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 20-0
23/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 40-44
23/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 55-30
23/11/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 31-48
23/11/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 48-53
23/11/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 50-48
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ 42-49
30/11/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 32-67
30/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 48-51
30/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 46-28
30/11/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 35-42
30/11/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 61-26
30/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 37-58
07/12/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 48-28
07/12/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 47-63
07/12/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 77-36
07/12/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 45-54
07/12/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 35-57
07/12/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 45-33
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 42-54
14/12/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 30-66
14/12/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 57-43
14/12/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 43-56
14/12/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΤ 38-48
14/12/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 59-50
14/12/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 68-40
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 43-57
21/12/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 31-53
21/12/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 62-39
21/12/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 42-33
21/12/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 58-31
21/12/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 63-45
21/12/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-60
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
11/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 60-30
11/01/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
11/01/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 60-65
11/01/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 40-46
11/01/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΤ 49-83
11/01/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 37-31
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 28-49
18/01/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 45-36
18/01/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
18/01/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 43-52
18/01/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 40-53
18/01/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΤ 38-49
18/01/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 73-22
25/01/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 42-53
25/01/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 70-47
25/01/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 56-36
25/01/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 43-38
25/01/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 69-37
25/01/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 36-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 27-43
01/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 67-36
01/02/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 35-44
01/02/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 64-54
01/02/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 33-52
01/02/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ 52-71
01/02/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 38-58
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 69-49
08/02/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 57-66
08/02/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 51-30
08/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 80-45
08/02/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-59
08/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 31-68
08/02/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 32-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 39-59
15/02/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 43-29
15/02/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 38-64
15/02/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 40-64
15/02/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 59-42
15/02/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 36-52
15/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 45-22
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 61-28
22/02/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 29-32
22/02/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-54
22/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΕΝΤ 54-57
22/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 47-55
22/02/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 37-50
22/02/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 46-30
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/03/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 29-80
01/03/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 65-29
01/03/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 54-49
01/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 62-53
01/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-55
01/03/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 47-41
01/03/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 47-52
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 62-30
08/03/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΤ 30-63
08/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 51-42
08/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 41-47
08/03/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 49-47
08/03/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 33-47
08/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 44-52
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 76-57
15/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 79-40
15/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 56-68
15/03/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 40-43
15/03/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 51-44
15/03/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 29-47
15/03/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 57-30
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
22/03/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 0-0
22/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
22/03/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΝΤ 0-0
22/03/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
22/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
22/03/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
29/03/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
29/03/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
29/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
29/03/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0
29/03/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
29/03/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/04/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
05/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
05/04/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 0-0
05/04/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
05/04/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΜΕΝΤ 0-0
05/04/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
05/04/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
12/04/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
12/04/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
12/04/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0
12/04/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
12/04/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 0-0
12/04/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
A’ ΕΚΑΣΘ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 47 26 21 5 1880-1584 (296) 0 1 1.186
2 Μ.Ε.Ν.Τ. 46 26 20 6 1959-1757 (202) 0 1 1.114
3 Δ.Α.Σ.Ω. 45 26 19 7 1869-1720 (149) 0 1 1.086
4 ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 42 26 16 10 1770-1776 (-6) 0 1 0.996
5 ΒΑΟ 40 25 15 10 1792-1668 (124) 9 1.198 1.074
6 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 40 25 15 10 1772-1680 (92) 8 0.994 1.054
7 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 40 26 14 12 1865-1797 (68) 8 0.951 1.037
8 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 40 26 14 12 1660-1657 (3) 8 0.907 1.001
9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 38 26 12 14 1961-2005 (-44) 0 1 0.978
10 ΑΕΕΤ 36 26 10 16 1639-1752 (-113) 0 1 0.935
11 ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 35 26 9 17 1573-1682 (-109) 0 1 0.935
12 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 34 26 8 18 1743-1872 (-129) 0 1 0.931
13 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 32 26 6 20 1643-1863 (-220) 0 1 0.881
14 ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 28 26 2 24 1498-1811 (-313) 0 1 0.827

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/09/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-66
26/09/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. 63-61
26/09/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 86-58
26/09/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 60-42
26/09/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 51-62
26/09/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 65-58
26/09/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 74-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/10/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΕΝΤ 77-79
03/10/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64-59
03/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 53-78
03/10/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 64-79
03/10/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 62-90
03/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 68-59
03/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 66-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-62
10/10/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 64-41
10/10/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 79-39
10/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 60-49
10/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 61-52
10/10/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 86-90
10/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Β.Α.Ο. 82-90
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΕΝΤ 67-59
17/10/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 54-71
17/10/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 79-64
17/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω. 75-66
17/10/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 88-84
17/10/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 84-91
17/10/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Β.Α.Ο. 67-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 65-63
24/10/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 57-49
24/10/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 76-56
24/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 84-73
24/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 73-67
24/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-43
24/10/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 73-61
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/11/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΕΝΤ 51-76
07/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 50-58
07/11/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 77-85
07/11/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Δ.Α.Σ.Ω. 60-68
07/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-63
07/11/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Β.Α.Ο. 85-78
07/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-48
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 54-60
14/11/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 84-83
14/11/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 84-65
14/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 72-67
14/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 57-61
14/11/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 61-49
14/11/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 60-74
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/11/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΕΝΤ 81-83
21/11/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-79
21/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 58-67
21/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 68-56
21/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. 48-92
21/11/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-64
21/11/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 68-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 85-59
28/11/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 57-65
28/11/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 78-54
28/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 83-72
28/11/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 77-60
28/11/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 64-66
28/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 50-45
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΕΝΤ 77-61
05/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 75-48
05/12/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-80
05/12/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Β.Α.Ο. 78-74
05/12/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-83
05/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 63-55
05/12/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 62-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Δ.Α.Σ.Ω. 66-70
12/12/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 60-66
12/12/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 87-43
12/12/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 85-62
12/12/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 67-50
12/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 80-67
12/12/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 58-69
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/12/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΕΝΤ 67-72
19/12/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-81
19/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-Β.Α.Ο. 83-60
19/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 74-57
19/12/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 63-56
19/12/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 83-87
19/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 76-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 77-66
09/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 82-68
09/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 49-67
09/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 83-80
09/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 66-79
09/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-71
09/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 58-67
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΝΤ 71-83
16/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 86-60
16/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 54-73
16/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Δ.Α.Σ.Ω. 61-70
16/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 75-61
16/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 54-73
16/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 76-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Β.Α.Ο. 85-59
23/01/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-46
23/01/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 58-49
23/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 64-79
23/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 72-46
23/01/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 78-62
23/01/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 84-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 73-93
30/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 56-59
30/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 76-63
30/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Δ.Α.Σ.Ω. 61-73
30/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70-71
30/01/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 75-73
30/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 89-65
06/02/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 71-55
06/02/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 74-51
06/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 75-51
06/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 80-66
06/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 78-72
06/02/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/02/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΜΕΝΤ 69-80
13/02/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-62
13/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 58-66
13/02/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Δ.Α.Σ.Ω. 78-73
13/02/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 82-78
13/02/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 69-75
13/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Β.Α.Ο. 72-65
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 70-68
20/02/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-59
20/02/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 92-80
20/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 82-69
20/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73-66
20/02/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 85-63
20/02/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 60-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 64-68
06/03/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 80-64
06/03/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 55-69
06/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Δ.Α.Σ.Ω. 74-66
06/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-69
06/03/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Β.Α.Ο. 54-64
06/03/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 73-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 93-78
13/03/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 70-53
13/03/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73-67
13/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 74-75
13/03/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 70-60
13/03/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 79-76
13/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 64-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/03/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΕΝΤ 70-84
20/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 75-58
20/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 44-60
20/03/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-60
20/03/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Β.Α.Ο. 69-77
20/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-55
20/03/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 48-68
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 90-83
03/04/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω. 76-85
03/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 60-63
03/04/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 69-56
03/04/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 62-69
03/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-73
03/04/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 64-62
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΜΕΝΤ 77-76
10/04/17 21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 69-46
10/04/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-79
10/04/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Β.Α.Ο. 0-0
10/04/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 89-60
10/04/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 76-72
10/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 54-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 76-73
24/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64-79
24/04/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-Δ.Α.Σ.Ω. 67-74
24/04/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67-70
24/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 63-56
24/04/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 82-71
24/04/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 53-68
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/05/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 40-65
08/05/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-81
08/05/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Β.Α.Ο. 80-68
08/05/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 90-73
08/05/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 68-55
08/05/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 61-72
08/05/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 77-64