Σεζόν 2017-2018

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΠΑΙΔΙΚΟ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 22 11 11 0 823-430 (393) 0 1 1.913
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 20 11 9 2 777-507 (270) 0 1 1.532
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 19 11 8 3 726-551 (175) 0 1 1.317
4 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 18 11 7 4 724-589 (135) 0 1 1.229
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 15 11 4 7 480-670 (-190) 0 1 0.716
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 14 10 4 6 443-493 (-50) 0 1 0.898
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 10 3 7 503-600 (-97) 0 1 0.838
8 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 12 11 1 10 419-719 (-300) 0 1 0.582
9 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 11 10 1 9 399-735 (-336) 0 1 0.542
10 ΡΕΠΟ2 0 0 0 0 0-0 (0) 0 1 0.000
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/10/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 30-69
01/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 66-71
01/10/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 31-72
01/10/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-88
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/10/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-49
08/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 53-28
08/10/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 70-77
08/10/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-30
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 41-61
15/10/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 49-89
15/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 42-61
15/10/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-40
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/10/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-34
22/10/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 96-22
22/10/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 22-73
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
22/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 37-56
05/11/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-32
05/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-37
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
05/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 38-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/11/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 45-67
12/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 50-44
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
12/11/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 95-47
12/11/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-52
19/11/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 46-65
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
19/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 45-57
19/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 52-61
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 63-33
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
26/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 56-53
26/11/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-83
26/11/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 57-43
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45-30
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
03/12/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 39-72
03/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 79-46
03/12/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 99-39
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/12/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 67-43
10/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 6-73
10/12/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-27
10/12/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 94-35
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-30
17/12/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 34-80
17/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 70-73
17/12/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-78
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 54-35
14/01/18 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 73-35
14/01/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 72-56
14/01/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-56
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
21/01/18 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
21/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
21/01/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/01/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
28/01/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
28/01/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/01/18 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/02/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
04/02/18 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
04/02/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
04/02/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/02/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
11/02/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
11/02/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
11/02/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/02/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
25/02/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
25/02/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
25/02/18 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/03/18 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
04/03/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
04/03/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
04/03/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
ΕΦΗΒΙΚΟ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 20 10 10 0 719-518 (201) 0 1 1.388
2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 19 11 8 3 622-558 (64) 0 1 1.114
3 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 17 10 7 3 639-497 (142) 0 1 1.285
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 16 11 5 6 632-655 (-23) 0 1 0.964
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 10 3 7 581-666 (-85) 3 1.083 0.872
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 13 10 3 7 458-561 (-103) 3 0.923 0.816
7 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 10 10 0 10 513-709 (-196) 0 1 0.723
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0-0 (0) 0 1 0.000
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 76-46
30/09/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-55
30/09/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 72-51
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-56
07/10/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-50
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
07/10/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-43
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 61-34
14/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
21/10/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-71
21/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-52
21/10/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 71-56
04/11/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-90
04/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 43-74
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 83-70
11/11/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 64-75
11/11/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-54
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/11/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-47
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-73
18/11/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-49
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 64-57
25/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 41-57
25/11/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 48-66
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 66-35
02/12/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 51-66
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
02/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 89-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 48-40
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
09/12/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43-74
09/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 43-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
16/12/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 82-63
16/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 52-55
16/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 39-42
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 42-77
13/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 76-45
13/01/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-41
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/18 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
20/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
20/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/01/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
27/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
27/01/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
Α ΕΚΑΣΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΖΕΦΥΡΟΣ 47 24 23 1 1300-882 (418) 0 1 1.473
2 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ 44 24 20 4 1366-976 (390) 0 1 1.399
3 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 43 24 19 5 1265-1055 (210) 0 1 1.199
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ 41 24 17 7 1364-1019 (345) 0 1 1.338
5 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 40 24 16 8 1281-1083 (198) 0 1 1.182
6 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ 38 24 14 10 1191-1160 (31) 0 1 1.026
7 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 36 24 12 12 1184-1146 (38) 0 1 1.033
8 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 35 24 11 13 1139-1150 (-11) 0 1 0.990
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 33 23 10 13 1049-1107 (-58) 0 1 0.947
10 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ 30 24 6 18 1103-1165 (-62) 0 1 0.946
11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 27 23 4 19 1019-1258 (-239) 3 1.240 0.810
12 ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 27 24 3 21 909-1362 (-453) 3 0.805 0.667
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 24 24 0 24 606-1413 (-807) 0 1 0.428

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/10/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 32-61 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ
04/10/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 58-50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
04/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 40-52 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
04/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 85-24 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
04/10/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-34 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΑΓΗΣ
04/10/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-51 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 58-33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
11/10/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 63-54 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ
11/10/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 25-64 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
11/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 42-51 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
11/10/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 48-40 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
11/10/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 28-52 ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΒΑΪΤΣΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 26-55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
22/10/17 12:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 67-25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
18/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-55 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
18/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 47-37 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
18/10/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 61-34 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/10/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 64-52 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/11/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 32-36 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
01/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 43-41 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
01/11/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 55-44 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
01/11/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 37-63 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
01/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 53-39 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
01/11/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 61-53 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 30-50 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
08/11/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 36-61 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
08/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 54-46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
08/11/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 52-54 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
08/11/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 46-51 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
08/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 59-32 ΚΟΥΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-17 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15/11/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 50-54 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
15/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-41 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
15/11/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 45-53 ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
15/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 38-41 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
15/11/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 24-65 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 45-41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΡΕΠΟ 1 0-0
22/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 35-55 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
22/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 41-39 ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΒΑΪΤΣΗΣ
22/11/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 56-13 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
22/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 34-55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
22/11/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-44 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-0
29/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 54-44 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ
29/11/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 59-27 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ
29/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 56-47 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29/11/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 38-43 ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ
29/11/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 45-42 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
29/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 42-31 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 35-70 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ
06/12/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 53-54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
06/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 46-61 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤ
06/12/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-50 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
06/12/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 55-41 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
06/12/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 21-61 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 79-39 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
13/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 52-48 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
13/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 43-50 ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
13/12/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 52-39 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 0-0
13/12/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 57-40 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
13/12/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-57 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 44-50 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
20/12/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
20/12/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 52-54 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
20/12/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 48-60 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
20/12/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 57-50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 1 0-0
20/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 52-43 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 61-43 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
10/01/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 57-59 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
10/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 48-38 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10/01/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 57-37 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
10/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 71-27 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10/01/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-67 ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/01/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 39-60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
17/01/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 91-38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ
17/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 57-43 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17/01/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 49-63 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
17/01/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 28-60 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
17/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 43-73 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/01/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 53-34 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ
24/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 54-33 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
24/01/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 51-47 ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
24/01/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 27-77 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
24/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 43-50 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24/01/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 53-45 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 41-45 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
31/01/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 39-38 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
31/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 53-22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
31/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-66 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31/01/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 28-35 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
31/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 63-45 ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 48-47 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ
07/02/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 30-46 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ
07/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-46 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
07/02/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 48-36 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑ
07/02/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 47-58 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 0-0
07/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 53-42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 54-33 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
14/02/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
14/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 40-47 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
14/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 62-37 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/02/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 55-59 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
14/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 69-46 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-61 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
21/02/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 61-37 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
21/02/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 61-57 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
21/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 41-43 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ
21/02/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 67-49 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
21/02/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 20-56 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/02/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 31-56 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΒΑΪΤΣΗΣ
28/02/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 56-54 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 29-51 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
28/02/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 62-52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ
28/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
28/02/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 56-36 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/03/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 62-38 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0
07/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 69-52 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
07/03/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
07/03/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 14-56 ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ
07/03/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
07/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 49-39 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/03/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 45-48 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
14/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 49-71 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
14/03/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 60-42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ
14/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 59-45 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΒΑΪΤΣΗΣ
14/03/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 33-60 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
14/03/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 14-46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 71-42 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
21/03/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 52-36 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
21/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-39 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
21/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 33-36 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
21/03/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 40-42 ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΒΑ
21/03/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 54-18 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/03/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 37-66 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
28/03/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 45-49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
28/03/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 44-39 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
28/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 33-62 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/03/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 35-51 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
28/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-67 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-31 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
04/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 42-44 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤ
04/04/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 54-43 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
04/04/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 77-60 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04/04/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 57-35 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
04/04/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 46-45 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/04/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 35-67 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
18/04/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 53-40 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
18/04/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 48-52 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ
18/04/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
18/04/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 25-62 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ
ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/04/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 53-41 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/04/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-0
25/04/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 53-58 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
25/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
25/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 52-46 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
25/04/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
25/04/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-28 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
B’ ΕΚΑΣΘ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 46 26 20 6 1668-1408 (260) 0 1 1.184
2 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 45 26 19 7 1601-1423 (178) 0 1 1.125
3 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 44 26 18 8 1647-1508 (139) 4 1.226 1.092
4 ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 44 26 18 8 1713-1540 (173) 2 0.815 1.112
5 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ 43 26 17 9 1682-1526 (156) 0 1 1.102
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ2 42 26 16 10 1641-1533 (108) 0 1 1.070
7 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ 39 26 13 13 1503-1450 (53) 7 1.120 1.036
8 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 39 26 13 13 1609-1593 (16) 6 1.017 1.010
9 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ 39 26 13 13 1550-1563 (-13) 5 0.876 0.991
10 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 38 26 12 14 1626-1574 (52) 0 1 1.033
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 35 26 9 17 1373-1603 (-230) 0 1 0.856
12 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 33 26 7 19 1436-1608 (-172) 4 1.238 0.893
13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ 33 26 7 19 1440-1640 (-200) 2 0.807 0.878
14 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 0 26 0 26 0-520 (-520) 0 1 0.000

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 63-52
29/09/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 63-53
29/09/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-67
29/09/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 72-69
29/09/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 61-53
29/09/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 59-71
29/09/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 79-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 41-64
06/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 59-52
06/10/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 86-77
06/10/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 102-78
06/10/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 53-43
06/10/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-0
06/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 65-56
13/10/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 66-62
13/10/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 88-77
13/10/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 51-81
13/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 64-65
13/10/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 78-65
13/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 50-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 48-68
20/10/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 66-70
20/10/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 76-61
20/10/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-89
20/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 62-58
20/10/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 59-49
20/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 74-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-56
03/11/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 47-57
03/11/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 87-48
03/11/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 66-60
03/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-59
03/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 55-59
03/11/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 78-87
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 71-75
10/11/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-20
10/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-57
10/11/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-46
10/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 66-74
10/11/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 99-59
10/11/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 64-49
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
22/12/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 78-59
22/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 61-62
22/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 60-70
22/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 62-83
22/12/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 62-71
22/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-52
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-68
24/11/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-78
24/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-73
24/11/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 64-54
24/11/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-20
24/11/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 82-55
24/11/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 72-67
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 80-78
01/12/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 64-58
01/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 82-52
01/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-74
01/12/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-81
01/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
01/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 57-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 68-59
08/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 53-52
08/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 79-66
08/12/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 73-56
08/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 74-58
08/12/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 0-20
08/12/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 68-54
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-69
15/12/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-83
15/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 64-66
15/12/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 56-63
15/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 70-79
15/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 73-72
15/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-54
12/01/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 79-60
12/01/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 43-48
12/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 63-71
12/01/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 59-67
12/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 70-66
12/01/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-20
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 68-72
19/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
19/01/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 49-60
19/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 74-66
19/01/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 51-54
19/01/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-38
19/01/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-59
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 50-62
26/01/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 47-59
26/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-58
26/01/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 62-53
26/01/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 72-62
26/01/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 64-61
26/01/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 55-62
02/02/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-63
02/02/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 80-55
02/02/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-69
02/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 59-64
02/02/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
02/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 85-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/18 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-80
09/02/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-64
09/02/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-51
09/02/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 68-53
09/02/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 0-20
09/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 72-73
09/02/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 60-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/02/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 74-63
23/02/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-64
23/02/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 62-55
23/02/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
23/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
23/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 59-77
23/02/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 54-77
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 67-64
02/03/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 72-62
02/03/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-20
02/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-58
02/03/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 74-70
02/03/18 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 77-58
02/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 62-53
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/03/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 74-66
09/03/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
09/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 55-67
09/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-75
09/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 66-60
09/03/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 59-62
09/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 69-54
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/03/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-20
16/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 69-79
16/03/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 58-69
16/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-34
16/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 53-49
16/03/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 69-44
16/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 73-66
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/03/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 49-42
23/03/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 74-62
23/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 60-54
23/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 61-30
23/03/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
23/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 68-76
23/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/03/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 51-57
30/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 61-63
30/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-44
30/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 64-55
30/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 72-64
30/03/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-20
30/03/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 63-51
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/04/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 58-43
13/04/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-53
13/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 69-67
13/04/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 79-77
13/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-82
13/04/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
13/04/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 63-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/04/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 29-66
20/04/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-67
20/04/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 82-55
20/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-54
20/04/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-81
20/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 64-58
20/04/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-20
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/04/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 62-61
27/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 79-77
27/04/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-70
27/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 49-53
27/04/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 58-56
27/04/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 78-81
27/04/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/05/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 68-58
04/05/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-20
04/05/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 58-53
04/05/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-65
04/05/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 71-44
04/05/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-73
04/05/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 69-60