Σεζόν 2018 - 2019

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 29 15 14 1 1034 601 433 3 1,114
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 29 16 13 3 1064 782 282 3 0,897
3.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 26 15 11 4 1057 788 269 0 1
4.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 25 15 10 5 837 827 10 0 1
5.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 24 15 9 6 940 810 130 0 1
6.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 22 15 7 8 974 955 19 0 1
7.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 21 16 5 11 798 1028 -230 0 1
8.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20 15 5 10 854 893 -39 0 1
9.
logo
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 16 15 1 14 614 942 -328 0 1
10.
logo
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 16 15 1 14 675 1221 -546 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/09/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-68 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
22/09/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 61-80 ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
22/09/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 61-33 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
22/09/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-82 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
22/09/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 40-69
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 91-59 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
29/09/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 31-62 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
29/09/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 69-55 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
29/09/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-46 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
29/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 63-60 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ ΣΑΡΑΝΤΟΥ Κ
06/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 49-90 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
06/10/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 72-56 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦ
06/10/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-25 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΡΑΣΟΥΛΗ
06/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 50-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 78-34
13/10/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 83-70
13/10/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-90
13/10/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 54-47
13/10/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 34-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 28-79
20/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 107-50
20/10/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-48
20/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 54-47
20/10/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 58-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-55
03/11/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 57-50
03/11/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-57
03/11/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-57
03/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 57-26
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 50-59
10/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-70
10/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 45-70
10/11/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 114-33
10/11/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 38-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/01/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70-40
05/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
05/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
05/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 0-0
05/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 41-58
24/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 71-69
24/11/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 62-60
24/11/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 35-41
24/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-37
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-64
01/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 77-61
01/12/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-82
01/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 77-41
01/12/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-35
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 58-78
08/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 73-65
08/12/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-38
08/12/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 54-48
08/12/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 63-82
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 47-54
15/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 57-45
15/12/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-80
15/12/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 59-73
15/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 56-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 32-75
22/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 67-54
22/12/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 100-42
22/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 58-66
22/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 78-37
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-47
12/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 64-87
12/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 50-60
12/01/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 58-43
12/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 61-44
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 56-39
19/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 80-77
19/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 51-56
19/01/19 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-58
19/01/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΕΡΓΙΝΑ 21-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 52-65
26/01/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 59-41
26/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 68-35
26/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 39-54
26/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 65-49
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
02/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
02/02/19 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
02/02/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
02/02/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
09/02/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/02/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
09/02/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 0-0
09/02/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 32 16 16 0 1088 621 467 0 1
2.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 31 16 15 1 947 624 323 0 1
3.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 28 16 12 4 967 729 238 0 1
4.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 27 16 11 5 795 749 46 0 1
5.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 24 16 8 8 694 625 69 0 1
6.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 23 16 7 9 871 847 24 0 1
7.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 21 16 5 11 729 924 -195 0 1
8.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 20 16 4 12 659 891 -232 0 1
9.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 18 16 2 14 594 873 -279 0 1
10.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 16 16 0 16 527 988 -461 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/09/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-31
23/09/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-52 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
23/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 43-63 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
23/09/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 16-91 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΩΚΑ
23/09/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-44 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 38-35 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
30/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 53-77 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
30/09/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 78-43 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ ΝΑΚΟΣ
30/09/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 77-27 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
30/09/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 35-57 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 42-33 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΧΑΤΖΗΣ
07/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 34-46 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
07/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-77
07/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-63 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ
07/10/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 25-38 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-35
14/10/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 80-57
14/10/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 54-33
14/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 32-48
14/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/10/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 44-46
21/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 51-56
21/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-40
21/10/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-34
21/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 48-15
04/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 38-72
04/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 44-41
04/11/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-68
04/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-37
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/11/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-36
11/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-43
11/11/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-70
11/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 38-64
11/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 36-63
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 46-54
18/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-37
18/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-53
18/11/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-41
18/11/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 48-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-36
25/11/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 26-52
25/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-32
25/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-44
25/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 64-55
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 32-51
02/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 57-48
02/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 49-67
02/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-30
02/12/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 41-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 38-44
09/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
09/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 42-84
09/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 36-59
09/12/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 68-41
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 36-49
16/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67-46
16/12/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-45
16/12/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-37
16/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 57-25
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/12/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-43
23/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 62-66
23/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 24-72
23/12/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 76-33
23/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 48-34
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 52-41
13/01/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 89-65
13/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 34-55
13/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 51-33
13/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-43
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 20-36
20/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-30
20/01/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-57
20/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-64
20/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 29-47
27/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 49-58
27/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 106-41
27/01/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-42
27/01/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 75-36
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/02/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
03/02/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
03/02/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
03/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
03/02/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/02/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/02/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
10/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10/02/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
10/02/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 48 26 22 4 1998 1707 291 0 1
2.
logo
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 45 26 19 7 1933 1796 137 0 1
3.
logo
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 44 26 18 8 1724 1691 33 0 1
4.
logo
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43 26 17 9 1756 1691 65 3 1,030
5.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 43 26 17 9 1622 1447 175 3 0,970
6.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 41 26 15 11 1765 1738 27 0 1
7.
logo
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 40 26 14 12 1822 1688 134 4 1,302
8.
logo
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 40 26 14 12 1852 1847 5 2 0,767
9.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 38 26 12 14 1550 1570 -20 0 1
10.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 36 26 10 16 1651 1679 -28 3 1,044
11.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 36 26 10 16 1671 1682 -11 3 0,957
12.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32 26 6 20 1622 1737 -115 0 1
13.
logo
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 31 26 8 17 1 -2 1759 1899 -140 0 1
14.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 26 26 0 26 1377 1930 -553 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/09/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-71 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
21/09/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 56-55 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/09/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 92-72 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
21/09/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 77-61 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ
21/09/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 63-56 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21/09/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 75-50 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
21/09/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 85-65 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 62-73 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
28/09/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 53-100 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
27/09/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-53 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
28/09/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 57-55 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
28/09/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 67-60 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
28/09/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-82 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
28/09/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-41 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/10/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 67-42 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
05/10/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 54-56 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
05/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 71-67 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
05/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 88-62 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
05/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 84-64 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
05/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-73 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
05/10/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-61 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 68-52 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
12/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 67-56 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ
12/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-73 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12/10/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 57-87 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
12/10/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 75-74 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
12/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 83-74 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
12/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 51-56 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 64-59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
19/10/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 76-77 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ
19/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 69-75 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
19/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-60
19/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-74 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
19/10/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 58-50 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
19/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 52-56 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
02/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 84-76 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ
02/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-55 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
02/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 85-63 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-64 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
02/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-52 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
02/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 80-56 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-56 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
09/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 64-57 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
09/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-69 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
09/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 87-80 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ
09/11/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 71-73 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ
09/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-37 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
09/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 54-66 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 69-62 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 74-61 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
16/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 60-65 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
16/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 70-76 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο
16/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 96-90 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
16/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 80-44 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
16/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 95-75 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-55 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
23/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 68-55 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
23/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 76-79 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
23/11/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 73-49 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
23/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 65-58 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
26/11/18 20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 66-88 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
23/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-71 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 73-64 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
30/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ 83-75 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
30/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 83-77 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
30/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 82-69
30/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-47 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
30/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 87-69 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
30/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 77-58 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 64-61 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
07/12/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 78-60 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
07/12/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 62-66 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
07/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 58-77 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ
07/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 53-75 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ
07/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 77-84 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
07/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 79-70 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 70-59 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
14/12/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-68 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-73 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
14/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 75-59 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ
14/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 90-82 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
14/12/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 57-47 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
14/12/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 64-74 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 49-35 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
21/12/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 69-65 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
21/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 49-64 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 65-83 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 76-86
21/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-72 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
21/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-55 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 59-46 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 60-62 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
11/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 54-68 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
11/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 82-66 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
11/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 42-66 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 64-58 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
11/01/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-20 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 49-60
18/01/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 57-46 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
18/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 59-69 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
18/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 69-58 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
18/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-61 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
18/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 84-64 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
18/01/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-46 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 34-64 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
25/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 83-69 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
25/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 47-62 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
25/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 70-61 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
25/01/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 71-66 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ
25/01/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 68-70 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
25/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-54 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 76-69
01/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 57-51 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ
01/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 67-68 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
01/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 86-74 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ
01/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 68-54 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
01/02/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 80-85 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
01/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-44 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 77-48 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ
08/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 67-60 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
08/02/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-83 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
08/02/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 60-62 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο
08/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 85-68 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
08/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
08/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-65 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-62 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
15/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-56 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
15/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 57-53 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
15/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 92-88 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
15/02/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 61-58 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β
15/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 63-70 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ
15/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 44-74 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/02/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-64 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ
22/02/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 59-44
22/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 82-59 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
22/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 81-70 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
22/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-71 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-69 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
22/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/03/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 59-61 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
28/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 79-87 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
01/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 81-79 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
01/03/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 61-65 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ
01/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 67-80 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β
01/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 47-63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ
01/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 72-66 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-43
15/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-48 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
15/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 84-70 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
15/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 70-73 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
15/03/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 75-49 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
15/03/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-56 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
15/03/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 75-65 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 66-60 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
29/03/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 68-76 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
29/03/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-60
29/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-63 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ
29/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 49-69 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
29/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 81-76
29/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 70-73 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 73-64 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
05/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-66
05/04/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 73-72 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
05/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-49 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
04/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 89-50 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
05/04/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 62-47
05/04/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 73-83
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-69 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
12/04/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 82-81
12/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 68-78 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
12/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 57-79 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
12/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-79
12/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 41-54 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
12/04/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 81-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/04/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 60-45
19/04/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-68
19/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-48
19/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-61
19/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 99-66
19/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 78-73
19/04/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-48