Σεζόν 2019-2020

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 4 2 2 0 0 152 104 48 0 0 1 1,461
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 4 2 2 0 0 150 103 47 0 0 1 1,456
3.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 4 2 2 0 0 149 107 42 0 0 1 1,392
4.
logo
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 4 2 2 0 0 114 88 26 0 0 1 1,295
5.
logo
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 4 2 2 0 0 131 114 17 0 0 1 1,149
6.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 3 2 1 1 0 134 118 16 2 0 1 1,135
7.
logo
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 3 2 1 1 0 115 104 11 1 0 1 1,105
8.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 3 2 1 1 0 120 128 -8 0 0 1 0,937
9.
logo
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 3 2 1 1 0 104 127 -23 0 0 1 0,818
10.
logo
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 2 2 0 2 0 111 124 -13 0 0 1 0,895
11.
logo
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 2 2 0 2 0 116 133 -17 0 0 1 0,872
12.
logo
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 2 2 0 2 0 90 136 -46 0 0 1 0,661
13.
logo
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 2 2 0 2 0 80 129 -49 0 0 1 0,620
14.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 2 2 0 2 0 89 140 -51 0 0 1 0,635
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 37-79
27/09/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 75-43
30/09/19 21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 59-52
27/09/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-74
27/09/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 66-69
29/09/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 36-66
29/09/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 44-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 61-52
03/10/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 64-74
04/10/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 76-61
07/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 62-48
04/10/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 49-68
08/10/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 63-44
06/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 73-67
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
11/10/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
14/10/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
11/10/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
11/10/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
13/10/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
13/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
21/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
18/10/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
22/10/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
20/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
20/10/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
17/10/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
01/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
04/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
01/11/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
01/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
03/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
03/11/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
12/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
10/11/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
08/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
11/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
08/11/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
15/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
18/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
15/11/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
17/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
17/11/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
14/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
24/11/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
22/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
22/11/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
26/11/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
22/11/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
25/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
29/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
02/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
01/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
01/12/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
28/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
29/11/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
06/12/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
09/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
08/12/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
08/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
10/12/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
06/12/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
13/12/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
15/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
15/12/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
12/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
13/12/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
16/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
20/12/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
20/12/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
20/12/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
22/12/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
22/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
07/01/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
12/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
12/01/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
09/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
10/01/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
13/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
10/01/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
19/01/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
16/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
17/01/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
20/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
17/01/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
21/01/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
24/01/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
27/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
24/01/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
24/01/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
26/01/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
26/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
31/01/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
03/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
31/01/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
04/02/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
02/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
02/02/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/02/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
10/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
07/02/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
07/02/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
09/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
09/02/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
14/02/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
18/02/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
16/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
16/02/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
13/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
14/02/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
21/02/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
24/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
21/02/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
23/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
23/02/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
20/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/03/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
08/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
08/03/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
06/03/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
06/03/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
06/03/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
09/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
13/03/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
16/03/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
15/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
15/03/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
12/03/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
13/03/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/03/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
20/03/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
20/03/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
23/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
22/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
24/03/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
20/03/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
27/03/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
29/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
29/03/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
26/03/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
27/03/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
30/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
06/04/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
03/04/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
03/04/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
05/04/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
05/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/04/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
12/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
12/04/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
09/04/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
10/04/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
13/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
10/04/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
28/04/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
27/04/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
24/04/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
24/04/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
26/04/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
26/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0