Σεζόν 2019-2020

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 27 14 13 1 0 1136 508 628 0 0 1 2,236
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 25 13 12 1 0 882 491 391 0 0 1 1,796
3.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 23 13 10 3 0 646 527 119 0 0 1 1,225
4.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 21 14 7 7 0 701 658 43 3 3 1,129 1,065
5.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 21 13 8 5 0 725 674 51 3 3 0,885 1,075
6.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 19 14 5 9 0 645 831 -186 0 0 1 0,776
7.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 16 13 3 10 0 562 762 -200 0 0 1 0,737
8.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 15 13 2 11 0 537 894 -357 0 0 1 0,600
9.
logo
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 13 13 0 13 0 442 931 -489 0 0 1 0,474
10.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 92-33 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29/09/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 48-42 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
29/09/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 38-52 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
29/09/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 49-37 ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-101 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
06/10/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 33-46 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
06/10/19 13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 93-44 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
06/10/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 55-36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 75-45
13/10/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 19-63 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
13/10/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 68-36 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
13/10/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 55-60 ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/19 15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 43-55 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
20/10/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-65 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ
20/10/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-55 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
20/10/19 15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 49-35 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 109-9 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ
03/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 68-36 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
03/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 29-57 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
03/11/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 23-58 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΕΡΓΙΝΑ 22-92 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-33 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ
10/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45-62 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
10/11/19 15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 73-33 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΡΕΠΟ 1 0-0
17/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 48-44 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
17/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 38-52 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ
17/11/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 64-52 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ
17/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 71-22 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 50-83 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
24/11/19 13:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 54-36 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
24/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 44-58 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
24/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 34-89 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 52-44 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
01/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 58-38
01/12/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 44-67 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/12/19 15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 81-42 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-85 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
08/12/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 19-54 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
13/12/19 17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 44-47 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
08/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 56-77 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 75-47
15/12/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 37-34 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ
15/12/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 33-61
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
15/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 42-80 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 32-73
22/12/19 13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 66-30 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
22/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 49-77 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
22/12/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 48-35
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 58-67
12/01/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 65-27
12/01/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 76-55
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
12/01/20 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 57-88
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 29-82
19/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 32-68 ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
19/01/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 72-33
19/01/20 13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 87-49 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 104-13
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
26/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 39-80
26/01/20 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 59-17
26/01/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 33-49
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
02/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
02/02/20 15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
02/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
02/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
09/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
09/02/20 13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/02/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
16/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
16/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
16/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 26 14 12 2 0 950 531 419 0 0 1 1,789
2.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 24 13 11 2 0 849 543 306 2 0 1 1,563
3.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 24 13 11 2 0 896 583 313 1 0 1 1,536
4.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 23 14 9 5 0 768 662 106 0 0 1 1,160
5.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20 13 8 4 1 0 719 647 72 0 0 1 1,111
6.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 17 14 3 11 0 551 828 -277 0 0 1 0,665
7.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 16 13 3 10 0 589 782 -193 0 0 1 0,753
8.
logo
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 14 12 2 10 0 483 736 -253 0 0 1 0,656
9.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 12 12 0 12 0 453 946 -493 0 0 1 0,478
10.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 32-67 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/09/19 20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 109-29 ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
28/09/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 31-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
28/09/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-62 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
05/10/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 50-65 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ
05/10/19 20:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 45-85 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
05/10/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 78-37 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
05/10/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-37 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 59-47 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
12/10/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-57 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
17/10/19 21:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 62-49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
12/10/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 30-55 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 69-56 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
19/10/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 66-35
19/10/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 34-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
19/10/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 31-73 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 41-94 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
02/11/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 28-61 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
02/11/19 20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 81-33 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
02/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 87-32 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-46 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
09/11/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 48-33 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
10/11/19 14:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-59 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
09/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 97-41 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 47-57 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
16/11/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 31-79 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
16/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 61-52 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
16/11/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/19 14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-27 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
23/11/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 31-73 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
23/11/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-22 ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23/11/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71-47 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 36-34 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
30/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 48-43 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 0-0
30/11/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 37-52 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
30/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 47-61 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-35 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ
07/12/19 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
08/12/19 14:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 20-84 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
07/12/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-47 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
07/12/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-52 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/12/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20-0
14/12/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 23-62
14/12/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 68-62 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 42-80 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ
21/12/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 71-44 ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
21/12/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 67-54
21/12/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 54-41 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/20 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 45-61 ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
11/01/20 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 49-82
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 73-47
11/01/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 63-30 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/20 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 80-45 ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ
18/01/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 68-35
18/01/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 46-81
18/01/20 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 49-91 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/20 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 40-59
25/01/20 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 52-45
26/01/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 44-47
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
25/01/20 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 39-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
01/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/02/20 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/20 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 0-0
08/02/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
08/02/20 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
08/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/20 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
15/02/20 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΡΕΠΟ 1 0-0
15/02/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
15/02/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 19 11 8 3 0 713 646 67 0 0 1 1,103
2.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 18 10 8 2 0 690 548 142 3 3 1,099 1,259
3.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 18 10 8 2 0 700 566 134 3 3 0,909 1,236
4.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 17 11 6 5 0 716 729 -13 0 0 1 0,982
5.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 16 12 4 8 0 652 727 -75 0 0 1 0,896
6.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 11 2 9 0 578 670 -92 0 0 1 0,862
7.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 10 9 1 8 0 452 615 -163 0 0 1 0,734
8.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/10/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 50-65 ΠΙΠΛΙΟΣ Π ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
01/10/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
01/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-61 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 80-63 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ
09/10/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-40 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
09/10/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-54 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/10/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-54 ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
16/10/19 21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-80 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
15/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
15/10/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 64-77 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/10/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 63-56 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
22/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-76 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
23/10/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-83 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/10/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/11/19 15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 57-54 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
29/10/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 71-55 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
29/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 82-74 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 37-49 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
05/11/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
06/11/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-77 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/11/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 59-58 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
12/11/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 68-42 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
12/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-51 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
13/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/11/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 81-60 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
19/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-38 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
20/11/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 75-48 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
20/11/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/11/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 44-59
26/11/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
26/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-66 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
26/11/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 65-40 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
04/12/19 18:15 Π.Α.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 77-66 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
03/12/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 55-56 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/12/19 19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 58-69 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
10/12/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/12/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/01/20 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-60 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/12/19 21:30 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
17/12/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 68-42 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
18/12/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 77-69 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
18/12/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-56
07/01/20 21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 77-47
07/01/20 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
08/01/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 71-66
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/01/20 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-62
15/01/20 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 57-73
14/01/20 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-66
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 29 15 14 1 0 899 716 183 0 0 1 1,255
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 28 15 13 2 0 1033 831 202 0 0 1 1,243
3.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 27 15 12 3 0 881 723 158 2 0 1 1,218
4.
logo
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 27 15 12 3 0 875 760 115 1 0 1 1,151
5.
logo
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 26 15 11 4 0 883 810 73 0 0 1 1,090
6.
logo
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 22 15 7 8 0 939 932 7 2 0 1 1,007
7.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 22 15 7 8 0 882 836 46 1 0 1 1,055
8.
logo
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 21 14 7 7 0 850 839 11 0 0 1 1,013
9.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 20 15 5 10 0 865 914 -49 0 0 1 0,946
10.
logo
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 19 15 4 11 0 928 991 -63 2 0 1 0,936
11.
logo
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 19 14 5 9 0 783 902 -119 1 0 1 0,868
12.
logo
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 18 15 3 12 0 773 900 -127 0 0 1 0,858
13.
logo
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 16 13 3 10 0 622 764 -142 0 0 1 0,814
14.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 8 15 0 8 7 0 375 670 -295 0 0 1 0,559

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 37-79 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ
27/09/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 75-43 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
30/09/19 21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 59-52 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
27/09/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-74 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
27/09/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 66-69 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
29/09/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 36-66 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
29/09/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 44-51 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 61-52 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
03/10/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 64-74 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
04/10/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 76-61 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
07/10/19 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 62-48 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
04/10/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 49-68 ΠΙΠΛΙΟΣ Π ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
08/10/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 63-44 ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
06/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 73-67 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 55-65 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
11/10/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 56-74 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
14/10/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 75-70 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
11/10/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 61-46 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
11/10/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 58-65 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
13/10/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 61-68 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
13/10/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 68-37
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 64-40 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
21/10/19 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 44-56 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
18/10/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 52-43 ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ
22/10/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 61-45 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
04/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-64 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
20/10/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 50-60 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
17/10/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 75-71 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 52-60 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
01/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 47-53 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
04/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 59-64 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
01/11/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 62-83 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
01/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 63-58 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
03/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 70-54 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
03/11/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-80 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 75-40 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
12/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-50 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
10/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 65-66 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
10/11/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 65-73 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
08/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 65-73 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
11/11/19 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 71-58 ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ
08/11/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 81-59 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/11/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 47-63 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
15/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 68-50 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
18/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 70-80 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
15/11/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 43-60 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ
17/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-62 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ
17/11/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 62-73 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
16/11/19 20:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 66-71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 63-52 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
24/11/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-66 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
22/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 72-53 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
22/11/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 40-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ
26/11/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
22/11/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 74-65 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
25/11/19 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-83 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-20
29/11/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 47-38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
02/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 58-44 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
01/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 46-60 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
01/12/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 67-68 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
28/11/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 62-66 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ
29/11/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 57-62 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 20-0
06/12/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 37-64 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
09/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 62-74 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
08/12/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 64-66 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
08/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 69-57 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
10/12/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
06/12/19 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 55-47 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/19 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-20
13/12/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 63-51 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ
15/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 53-50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
15/12/19 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-64 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
12/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 56-57 ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ
13/12/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 62-59 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
16/12/19 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 48-55 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/12/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 20-0
20/12/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 49-59 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ
20/12/19 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
20/12/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 63-62 ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
22/12/19 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-69 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
22/12/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 63-59 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
07/01/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 63-46 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-20
12/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 53-41
12/01/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 78-68 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
09/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 68-51 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
10/01/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71-61
13/01/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 65-53 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
10/01/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 67-62 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 20-0
19/01/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 53-79
16/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 65-63
17/01/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 71-56
20/01/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 45-63
17/01/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 52-49
21/01/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 70-67
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-20
24/01/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 67-58
27/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 57-59
14/02/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
24/01/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 57-63
26/01/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 37-63
26/01/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 42-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
31/01/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
03/02/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
31/01/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
04/02/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
02/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
02/02/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/02/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
10/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
07/02/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
07/02/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
09/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
09/02/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/02/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
14/02/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
18/02/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
16/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
16/02/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
13/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
14/02/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/02/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
21/02/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
24/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
21/02/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
23/02/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
23/02/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
20/02/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/03/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
08/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
08/03/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
06/03/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
06/03/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
06/03/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
09/03/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
13/03/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
16/03/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
15/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
15/03/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
12/03/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
13/03/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/03/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
20/03/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
20/03/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
23/03/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
22/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
24/03/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
20/03/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
27/03/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
29/03/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
29/03/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
26/03/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
27/03/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
30/03/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
06/04/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
03/04/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
03/04/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
05/04/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
05/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/04/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
12/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
12/04/20 16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 0-0
09/04/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
10/04/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
13/04/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
10/04/20 19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
28/04/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
27/04/20 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 0-0
24/04/20 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. 0-0
24/04/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
26/04/20 16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0
26/04/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0