Σεζόν 2020-2021

Asteras Plagiariou BC – Basketball Academy » Home

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 2 1 1 0 0 58 40 18 0 0 1 1,45
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 1 1 0 1 0 40 58 -18 0 0 1 0,689
3.
logo
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
4.
logo
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
5.
logo
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
6.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
7.
logo
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
8.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
13/10/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 40-58
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/20 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
20/10/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
20/10/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
03/11/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
10/11/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
17/11/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
17/11/20 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
24/11/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
24/11/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
01/12/20 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
01/12/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
08/12/20 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
08/12/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
08/12/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
15/12/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
22/12/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
22/12/20 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
12/01/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
12/01/21 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
19/01/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
19/01/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
26/01/21 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 0-0
26/01/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
02/02/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 2 1 1 0 0 89 32 57 0 0 1 2,781
2.
logo
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 2 1 1 0 0 57 39 18 0 0 1 1,461
3.
logo
Α.Ο.Ε.Α. 2 1 1 0 0 55 49 6 0 0 1 1,122
4.
logo
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 2 1 1 0 0 59 54 5 0 0 1 1,092
5.
logo
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 1 1 0 1 0 54 59 -5 0 0 1 0,915
6.
logo
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 1 1 0 1 0 49 55 -6 0 0 1 0,890
7.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 1 1 0 1 0 39 57 -18 0 0 1 0,684
8.
logo
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 1 1 0 1 0 32 89 -57 0 0 1 0,359
9.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
10.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-89
11/10/20 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Α.Ο.Ε.Α. 49-55
11/10/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΡΕΠΟ 1 0-0
11/10/20 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 39-57
11/10/20 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 59-54
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/20 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
18/10/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
18/10/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
18/10/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
18/10/20 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/11/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/11/20 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
01/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
01/11/20 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
01/11/20 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
08/11/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
08/11/20 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
08/11/20 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
08/11/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
15/11/20 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
15/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
15/11/20 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
15/11/20 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/20 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
22/11/20 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
22/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
22/11/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
22/11/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/11/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
29/11/20 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
29/11/20 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
29/11/20 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
29/11/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
06/12/20 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
06/12/20 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
06/12/20 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
06/12/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
13/12/20 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
13/12/20 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
13/12/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
13/12/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/20 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
20/12/20 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
20/12/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
20/12/20 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
20/12/20 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/01/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
17/01/21 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
17/01/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
17/01/21 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
17/01/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/01/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
24/01/21 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
24/01/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
24/01/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
24/01/21 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
31/01/21 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
31/01/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
31/01/21 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
31/01/21 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΡΕΠΟ 1 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
07/02/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
07/02/21 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
07/02/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/02/21 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
14/02/21 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
14/02/21 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
14/02/21 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
14/02/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/02/21 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
21/02/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
21/02/21 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
21/02/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
21/02/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/02/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
28/02/21 13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-0
28/02/21 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 0-0
28/02/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. 0-0
28/02/21 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/03/21 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. 0-0
07/03/21 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/03/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Α.Ο.Ε.Α. 0-0
07/03/21 15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
07/03/21 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0

 

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 1 1 0 0 80 31 49 0 0 1 2,580
2.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 2 1 1 0 0 79 32 47 0 0 1 2,468
3.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 2 1 1 0 0 86 44 42 0 0 1 1,954
4.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 1 1 0 1 0 44 86 -42 0 0 1 0,511
5.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 1 1 0 1 0 32 79 -47 0 0 1 0,405
6.
logo
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 1 1 0 1 0 31 80 -49 0 0 1 0,387
7.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
8.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
9.
logo
ΡΕΠΟ 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
10.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/10/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 32-79
10/10/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
10/10/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/10/20 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 31-80
10/10/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-86
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/10/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
17/10/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 1 0-0
17/10/20 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
17/10/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
17/10/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/10/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
31/10/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
31/10/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
31/10/20 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
31/10/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/11/20 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
07/11/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
07/11/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
07/11/20 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
07/11/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/11/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
14/11/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
14/11/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
14/11/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/11/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/11/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
21/11/20 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
21/11/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
21/11/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
21/11/20 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/11/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
28/11/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
28/11/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
28/11/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
28/11/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/12/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
05/12/20 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
05/12/20 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
05/12/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
05/12/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/12/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
12/12/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
12/12/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
12/12/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
12/12/20 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/12/20 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
19/12/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
19/12/20 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
19/12/20 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
19/12/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/01/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
16/01/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 1 0-0
16/01/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
16/01/21 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
16/01/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/01/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
23/01/21 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
23/01/21 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
23/01/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
23/01/21 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
30/01/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
30/01/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
30/01/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
30/01/21 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/02/21 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
06/02/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
06/02/21 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
06/02/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
06/02/21 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/02/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
13/02/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
13/02/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
13/02/21 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
13/02/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/02/21 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
20/02/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΡΕΠΟ 1 0-0
20/02/21 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
20/02/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
20/02/21 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/02/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
27/02/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΡΕΠΟ 1 0-0
27/02/21 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 0-0
27/02/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
27/02/21 16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/03/21 00:00 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
06/03/21 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
06/03/21 19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
06/03/21 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
06/03/21 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 4 2 2 0 0 139 78 61 0 0 1 1,782
2.
logo
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 4 2 2 0 0 149 105 44 0 0 1 1,419
3.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 4 2 2 0 0 141 110 31 0 0 1 1,281
4.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 4 2 2 0 0 137 133 4 0 0 1 1,030
5.
logo
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 3 2 1 1 0 133 134 -1 0 0 1 0,992
6.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 2 2 0 2 0 115 135 -20 0 0 1 0,851
7.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 2 2 0 2 0 99 129 -30 0 0 1 0,767
8.
logo
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 2 2 0 2 0 92 156 -64 0 0 1 0,589
9.
logo
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 1 1 0 1 0 56 68 -12 0 0 1 0,823
10.
logo
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 1 1 0 1 0 54 67 -13 0 0 1 0,805

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-61
09/10/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 62-64
09/10/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-74
09/10/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 54-67
09/10/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 68-56
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 73-71
16/10/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 66-37
16/10/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 82-61
16/10/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
16/10/20 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-73
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/10/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
30/10/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
30/10/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
30/10/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
30/10/20 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
06/11/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
06/11/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
06/11/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
06/11/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
13/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
13/11/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
13/11/20 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
13/11/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
20/11/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
20/11/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
20/11/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
20/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
27/11/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
27/11/20 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
27/11/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
27/11/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
04/12/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
04/12/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
04/12/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
04/12/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/12/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
11/12/20 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
11/12/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
11/12/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
11/12/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/12/20 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
18/12/20 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
18/12/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
18/12/20 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
18/12/20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
15/01/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
15/01/21 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
15/01/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
15/01/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
22/01/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
22/01/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
22/01/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
22/01/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
29/01/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
29/01/21 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
29/01/21 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
29/01/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
05/02/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
05/02/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
05/02/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
05/02/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
12/02/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
12/02/21 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
12/02/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
12/02/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/02/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
19/02/21 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
19/02/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
19/02/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
19/02/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/02/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 0-0
26/02/21 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
26/02/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-0
26/02/21 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
26/02/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/03/21 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. 0-0
05/03/21 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
05/03/21 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
05/03/21 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
05/03/21 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 0-0