2013-2014

Βαθμολογια

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
37 19 18 1 0 1382 1075 307 0 1.285
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 35 19 16 3 0 1298 1078 220 0 1.204
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡ. 31 18 13 5 0 1172 1018 154 5 1.151
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 31 18 13 5 0 1147 1031 116 5 1.112
Α.Σ. ΠΕΡΑ 31 18 13 5 0 1320 1158 162 5 1.139
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 30 19 11 8 0 1267 1284 -18 0 0.986
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 25 18 7 11 0 1135 1234 -99 4 0.919
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 25 18 7 11 0 962 1021 -59 2 0.942
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 23 18 5 13 0 958 1035 -77 0 0.925
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.Θ. 23 19 3 16 0 1099 1403 -304 0 0.783
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ 20 18 2 16 0 1036 1175 -139 3 0,881
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 20 18 2 16 0 888 1139 -251 3 0,779

 

Προγραμμα αγωνων Γ1 ΕΚΑΣΘ 3ος ομιλος

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

14/10/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

75-51

11/10/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

68-52

15/10/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΕΡΑ ΑΣ

80-57

13/10/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

91-57

11/10/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

55-39

11/10/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

75-47

2η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

18/10/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

53-56

18/10/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

83-58

20/10/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 36-66

18/10/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ 74-83

20/10/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

59-56

18/10/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

70-72

3η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

4/11/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΠΕΡΑ ΑΣ

53-70

1/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

59-47

5/11/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

75-49

3/11/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

48-41

1/11/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

45-55

1/11/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

65-57

4η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

10/11/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

58-71

8/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

38-48

10/11/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

48-69

8/11/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

66-54

8/11/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

52-54

8/11/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

60-50

5η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

18/11/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

80-58

15/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

55-42

19/11/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

62-61

17/11/2013

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

86-74

15/11/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΕΡΑ ΑΣ

64-76

15/11/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

55-57

6η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

24/11/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

60-72

22/11/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

63-67

22/11/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

56-64

24/11/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

79-57

22/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

56-52

24/11/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΠΕΡΑ ΑΣ

64-76

7η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

2/12/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

52-65

29/11/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

85-65

26/11/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

62-59

29/11/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

72-83

29/11/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

59-44

29/11/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

86-51

8η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

6/12/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

46-66

8/12/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

53-97

10/12/2013

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

87-48

6/12/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

59-44

8/12/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ

60-65

6/12/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

57-71

9η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

16/12/2013

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

64-66

13/12/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

61-75

13/12/2013

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

69-61

13/12/2013

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

64-59

13/12/2013

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

77-59

15/12/2013

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

49-64

10η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

7/1/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

70-50

20/12/2013

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

73-53

22/12/2013

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ  53-70

20/12/2013

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ

66-76

20/12/2013

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

64-52

22/12/2013

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

59-39

11η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

13/1/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

74-69

10/1/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

47-70

10/1/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

49-70

10/1/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

80-69

12/1/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

70-64

10/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

34-59

Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

17/1/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

65-70

17/1/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

36-64

17/1/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

79-87

19/1/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

67-60

17/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

51-35

19/1/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

41-53

2η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

27/1/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

58-45

21/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΠΕΡΑ ΑΣ

84-76

26/1/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

81-67

26/1/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

60-50

24/1/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

51-55

24/1/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

77-57

3η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

31/1/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

55-74

2/2/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

61-73

31/1/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

39-66

2/2/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

56-58

31/1/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

71-48

31/1/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

50-46

4η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

10/2/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

72-53

7/2/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

74-52

4/2/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

76-57

9/2/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

80-71

7/2/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

74-83

7/2/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΠΕΡΑ ΑΣ

59-46

5η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

14/2/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

38-52

16/2/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

50-58

14/2/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

86-59

14/2/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

59-65

14/2/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

106-45

16/2/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

64-55

6η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

24/2/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

49-40

21/2/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

56-48

18/2/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

72-60

21/2/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

69-75

21/2/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

56-46

21/2/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

86-79

7η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

7/3/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

68-63

7/3/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

62-69

9/3/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

75-88

9/3/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

72-55

9/3/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

53-56

7/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΕΡΑ ΑΣ

56-66

8η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

17/3/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

0-0

14/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

80-48

14/3/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

38-75

14/3/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

0-0

14/3/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

0-0

16/3/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

23/3/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

0-0

18/3/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

0-0

21/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

0-0

21/3/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

0-0

21/3/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΠΕΡΑ ΑΣ

0-0

23/3/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

31/3/2014

21:00

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

0-0

28/3/2014

21:30

ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α

0-0

28/3/2014

21:30

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ

0-0

28/3/2014

19:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

0-0

30/3/2014

19:30

ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ

0-0

28/3/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ

0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

4/4/2014

21:30

ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α

0-0

6/4/2014

21:45

Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ

0-0

1/4/2014

21:30

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠ

0-0

6/4/2014

19:00

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟ-ΠΕΡΑ ΑΣ

0-0

4/4/2014

21:30

ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α

0-0

4/4/2014

20:00

ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

0-0