Ανδρικό 2015-2016

 

 

 

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 48 25 23 2 0 1849 1526 323 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 45 25 20 5 0 1869 1628 241 0 1
Μ.Ε.Ν.Τ. 44 25 19 6 0 1841 1682 159 0 1
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 43 25 18 7 0 1682 1556 126 0 1
ΑΜΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ 42
25 19 8 0 1639 1563 76 0 1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 38 25 13 12 0 1587 1564 23 0 1
ΒΕΡΓΙΝΑ 37 25 12 13 0 1580 1544 36 0 1
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ 36 25 11 14 0 1593 1646 -53 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ 35 25 10 15 0 1543 1603 -60 0 1
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 34 25 9 16 0 1592 1673 -81 0 1
ΦΑΛΗΡΟ 33 25 8 17 0 1533 1611 -78 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 31 25 6 19 0 1469 1653 -184 0 1
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 31 25 6 19 0 1550 1689 -139 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 28 25 3 22 0 1379 1768 -389 0 1

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/09/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 63-64
25/09/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 74-79
25/09/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 65-56
25/09/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 60-71
25/09/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-65
25/09/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΝΤ 85-72
25/09/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 63-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/10/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 65-67
02/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-57
02/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-70
02/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 69-63
02/10/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 69-63
02/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-79
02/10/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 60-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 66-58
09/10/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 72-62
09/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-90
09/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ 68-78
09/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 78-68
09/10/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 79-64
09/10/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 63-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 55-65
16/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 86-79
16/10/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-54
16/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 73-58
16/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 68-42
16/10/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 61-55
16/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 48-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/10/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-67
30/10/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΕΝΤ 44-61
30/10/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 65-71
30/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 50-48
30/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-91
30/10/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ 47-53
30/10/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-76
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 80-77
06/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 63-67
06/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-58
06/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-43
06/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 70-47
06/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 77-65
06/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 55-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 70-74
13/11/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 78-77
13/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 53-75
13/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 49-61
13/11/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 68-67
13/11/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΜΕΝΤ 49-78
13/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 57-60
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 59-71
20/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-51
20/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-74
20/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 60-69
20/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 62-46
20/11/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΕΡΓΙΝΑ 76-66
20/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 122-75
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-72
27/11/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 47-57
27/11/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 60-66
27/11/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-70
27/11/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 47-57
27/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 62-54
27/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΕΝΤ 74-84
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 54-70
04/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 53-52
04/12/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 67-72
04/12/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 86-85
04/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΒΕΡΓΙΝΑ 56-57
04/12/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 46-44
04/12/15 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 81-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/12/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 85-81
11/12/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-53
11/12/15 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΜΕΝΤ 93-80
11/12/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-63
11/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 55-65
11/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 65-57
11/12/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 75-55
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/12/15 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-64
18/12/15 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 64-72
18/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-76
18/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 72-65
18/12/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 64-68
18/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-70
18/12/15 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΕΝΤ 76-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-60
08/01/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 60-61
08/01/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 78-67
08/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 78-56
08/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 62-66
08/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 73-78
08/01/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 64-59
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 46-61
15/01/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-54
15/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-40
15/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 90-51
15/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 68-57
15/01/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 61-74
15/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 65-55
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-54
22/01/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 78-72
22/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 68-64
22/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-73
22/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΕΝΤ 77-83
22/01/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 74-66
22/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 70-73
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 53-60
29/01/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 73-61
29/01/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 70-49
29/01/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 78-57
29/01/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 60-48
29/01/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 56-69
29/01/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 77-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 59-57
05/02/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 74-70
05/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΕΝΤ 65-76
05/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 48-73
05/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 69-44
05/02/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 52-72
05/02/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 55-50
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 72-62
12/02/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-62
12/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-56
12/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 61-60
12/02/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-74
12/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 73-59
12/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 37-49
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 72-67
19/02/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 50-53
19/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 57-44
19/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 51-67
19/02/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 53-61
19/02/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-70
19/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-56
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/02/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 72-64
26/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-77
26/02/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 71-59
26/02/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-42
26/02/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 66-72
26/02/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-57
26/02/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 75-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/03/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 75-71
04/03/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-84
04/03/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 56-62
04/03/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 66-48
04/03/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 58-59
04/03/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΕΝΤ 83-71
04/03/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/03/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 55-52
18/03/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-51
18/03/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 38-58
18/03/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 83-76
18/03/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 67-57
18/03/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 71-64
18/03/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-55
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 70-52
01/04/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 71-55
01/04/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 71-41
01/04/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 47-69
01/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 71-61
01/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 49-75
01/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 77-80
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 62-90
08/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 61-74
08/04/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 77-55
08/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-61
08/04/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 69-61
08/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-57
08/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 70-73
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-57
15/04/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 65-63
15/04/16 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 68-48
15/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 68-66
15/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-86
15/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ 79-65
15/04/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 82-70
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/04/16 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0
22/04/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. 0-0
22/04/16 21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
22/04/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
22/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
22/04/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
22/04/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΜΕΝΤ 0-0

Τελευταία Ενημέρωση: 31/08/15