A’ ΕΚΑΣΘ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 47 26 21 5 1880-1584 (296) 0 1 1.186
2 Μ.Ε.Ν.Τ. 46 26 20 6 1959-1757 (202) 0 1 1.114
3 Δ.Α.Σ.Ω. 45 26 19 7 1869-1720 (149) 0 1 1.086
4 ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 42 26 16 10 1770-1776 (-6) 0 1 0.996
5 ΒΑΟ 40 25 15 10 1792-1668 (124) 9 1.198 1.074
6 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 40 25 15 10 1772-1680 (92) 8 0.994 1.054
7 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 40 26 14 12 1865-1797 (68) 8 0.951 1.037
8 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 40 26 14 12 1660-1657 (3) 8 0.907 1.001
9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 38 26 12 14 1961-2005 (-44) 0 1 0.978
10 ΑΕΕΤ 36 26 10 16 1639-1752 (-113) 0 1 0.935
11 ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 35 26 9 17 1573-1682 (-109) 0 1 0.935
12 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 34 26 8 18 1743-1872 (-129) 0 1 0.931
13 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 32 26 6 20 1643-1863 (-220) 0 1 0.881
14 ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 28 26 2 24 1498-1811 (-313) 0 1 0.827

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/09/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-66
26/09/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. 63-61
26/09/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 86-58
26/09/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 60-42
26/09/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 51-62
26/09/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 65-58
26/09/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 74-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/10/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΕΝΤ 77-79
03/10/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64-59
03/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 53-78
03/10/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 64-79
03/10/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 62-90
03/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 68-59
03/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 66-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-62
10/10/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 64-41
10/10/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 79-39
10/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 60-49
10/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 61-52
10/10/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 86-90
10/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Β.Α.Ο. 82-90
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΕΝΤ 67-59
17/10/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 54-71
17/10/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 79-64
17/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω. 75-66
17/10/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 88-84
17/10/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 84-91
17/10/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Β.Α.Ο. 67-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 65-63
24/10/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 57-49
24/10/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 76-56
24/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 84-73
24/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 73-67
24/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-43
24/10/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 73-61
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/11/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΕΝΤ 51-76
07/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 50-58
07/11/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 77-85
07/11/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Δ.Α.Σ.Ω. 60-68
07/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-63
07/11/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Β.Α.Ο. 85-78
07/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-48
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 54-60
14/11/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 84-83
14/11/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 84-65
14/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 72-67
14/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 57-61
14/11/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 61-49
14/11/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 60-74
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/11/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΕΝΤ 81-83
21/11/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-79
21/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 58-67
21/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 68-56
21/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. 48-92
21/11/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-64
21/11/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 68-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 85-59
28/11/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 57-65
28/11/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 78-54
28/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 83-72
28/11/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 77-60
28/11/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 64-66
28/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 50-45
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΕΝΤ 77-61
05/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 75-48
05/12/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-80
05/12/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Β.Α.Ο. 78-74
05/12/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-83
05/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 63-55
05/12/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 62-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Δ.Α.Σ.Ω. 66-70
12/12/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 60-66
12/12/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 87-43
12/12/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 85-62
12/12/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 67-50
12/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 80-67
12/12/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 58-69
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/12/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΕΝΤ 67-72
19/12/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-81
19/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-Β.Α.Ο. 83-60
19/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 74-57
19/12/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 63-56
19/12/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 83-87
19/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 76-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 77-66
09/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 82-68
09/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 49-67
09/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 83-80
09/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 66-79
09/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-71
09/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 58-67
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΝΤ 71-83
16/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 86-60
16/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 54-73
16/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Δ.Α.Σ.Ω. 61-70
16/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 75-61
16/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 54-73
16/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 76-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Β.Α.Ο. 85-59
23/01/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-46
23/01/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 58-49
23/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 64-79
23/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 72-46
23/01/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 78-62
23/01/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 84-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 73-93
30/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 56-59
30/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 76-63
30/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Δ.Α.Σ.Ω. 61-73
30/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70-71
30/01/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 75-73
30/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 89-65
06/02/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 71-55
06/02/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 74-51
06/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 75-51
06/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 80-66
06/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 78-72
06/02/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/02/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΜΕΝΤ 69-80
13/02/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-62
13/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 58-66
13/02/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Δ.Α.Σ.Ω. 78-73
13/02/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 82-78
13/02/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 69-75
13/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Β.Α.Ο. 72-65
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 70-68
20/02/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-59
20/02/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 92-80
20/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 82-69
20/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73-66
20/02/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 85-63
20/02/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 60-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 64-68
06/03/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 80-64
06/03/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 55-69
06/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Δ.Α.Σ.Ω. 74-66
06/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-69
06/03/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Β.Α.Ο. 54-64
06/03/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 73-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 93-78
13/03/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 70-53
13/03/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73-67
13/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 74-75
13/03/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 70-60
13/03/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 79-76
13/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 64-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/03/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΕΝΤ 70-84
20/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 75-58
20/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 44-60
20/03/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-60
20/03/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Β.Α.Ο. 69-77
20/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-55
20/03/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 48-68
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 90-83
03/04/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω. 76-85
03/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 60-63
03/04/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 69-56
03/04/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 62-69
03/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-73
03/04/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 64-62
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΜΕΝΤ 77-76
10/04/17 21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 69-46
10/04/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-79
10/04/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Β.Α.Ο. 0-0
10/04/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 89-60
10/04/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 76-72
10/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 54-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 76-73
24/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64-79
24/04/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-Δ.Α.Σ.Ω. 67-74
24/04/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67-70
24/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 63-56
24/04/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 82-71
24/04/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 53-68
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/05/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 40-65
08/05/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-81
08/05/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Β.Α.Ο. 80-68
08/05/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 90-73
08/05/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 68-55
08/05/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 61-72
08/05/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 77-64