Ανδρών 2018 – 2019

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 48 26 22 4 1998 1707 291 0 1
2.
logo
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 45 26 19 7 1933 1796 137 0 1
3.
logo
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 44 26 18 8 1724 1691 33 0 1
4.
logo
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43 26 17 9 1756 1691 65 3 1,030
5.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 43 26 17 9 1622 1447 175 3 0,970
6.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 41 26 15 11 1765 1738 27 0 1
7.
logo
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 40 26 14 12 1822 1688 134 4 1,302
8.
logo
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 40 26 14 12 1852 1847 5 2 0,767
9.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 38 26 12 14 1550 1570 -20 0 1
10.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 36 26 10 16 1651 1679 -28 3 1,044
11.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 36 26 10 16 1671 1682 -11 3 0,957
12.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32 26 6 20 1622 1737 -115 0 1
13.
logo
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 31 26 8 17 1 -2 1759 1899 -140 0 1
14.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 26 26 0 26 1377 1930 -553 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/09/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-71 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
21/09/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 56-55 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/09/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 92-72 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
21/09/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 77-61 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ
21/09/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 63-56 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21/09/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 75-50 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
21/09/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 85-65 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 62-73 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
28/09/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 53-100 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
27/09/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-53 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
28/09/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 57-55 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
28/09/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 67-60 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
28/09/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-82 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
28/09/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-41 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/10/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 67-42 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
05/10/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 54-56 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
05/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 71-67 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
05/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 88-62 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
05/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 84-64 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
05/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-73 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
05/10/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-61 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 68-52 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
12/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 67-56 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ
12/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-73 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12/10/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 57-87 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
12/10/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 75-74 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
12/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 83-74 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
12/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 51-56 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 64-59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
19/10/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 76-77 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ
19/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 69-75 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
19/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-60
19/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-74 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
19/10/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 58-50 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
19/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 52-56 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
02/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 84-76 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ
02/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-55 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
02/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 85-63 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-64 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
02/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-52 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
02/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 80-56 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-56 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
09/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 64-57 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
09/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-69 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
09/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 87-80 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ
09/11/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 71-73 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ
09/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-37 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
09/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 54-66 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 69-62 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 74-61 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
16/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 60-65 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
16/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 70-76 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο
16/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 96-90 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
16/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 80-44 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
16/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 95-75 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-55 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
23/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 68-55 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
23/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 76-79 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
23/11/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 73-49 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
23/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 65-58 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
26/11/18 20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 66-88 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
23/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-71 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 73-64 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
30/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ 83-75 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
30/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 83-77 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
30/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 82-69
30/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-47 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
30/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 87-69 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
30/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 77-58 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 64-61 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
07/12/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 78-60 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
07/12/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 62-66 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
07/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 58-77 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ
07/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 53-75 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ
07/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 77-84 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
07/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 79-70 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 70-59 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
14/12/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-68 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-73 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
14/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 75-59 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ
14/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 90-82 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
14/12/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 57-47 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
14/12/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 64-74 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 49-35 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
21/12/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 69-65 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
21/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 49-64 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 65-83 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 76-86
21/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-72 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
21/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-55 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 59-46 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 60-62 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
11/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 54-68 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
11/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 82-66 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
11/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 42-66 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 64-58 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
11/01/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-20 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 49-60
18/01/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 57-46 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
18/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 59-69 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
18/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 69-58 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
18/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-61 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
18/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 84-64 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
18/01/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-46 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 34-64 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
25/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 83-69 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
25/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 47-62 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
25/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 70-61 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
25/01/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 71-66 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ
25/01/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 68-70 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
25/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-54 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 76-69
01/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 57-51 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ
01/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 67-68 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
01/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 86-74 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ
01/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 68-54 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
01/02/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 80-85 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
01/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-44 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 77-48 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ
08/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 67-60 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
08/02/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-83 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
08/02/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 60-62 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο
08/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 85-68 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
08/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
08/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-65 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-62 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
15/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-56 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
15/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 57-53 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
15/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 92-88 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
15/02/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 61-58 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β
15/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 63-70 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ
15/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 44-74 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/02/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-64 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ
22/02/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 59-44
22/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 82-59 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
22/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 81-70 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
22/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-71 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-69 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
22/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/03/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 59-61 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
28/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 79-87 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
01/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 81-79 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
01/03/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 61-65 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ
01/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 67-80 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β
01/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 47-63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ
01/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 72-66 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-43
15/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-48 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
15/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 84-70 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
15/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 70-73 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
15/03/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 75-49 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
15/03/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-56 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
15/03/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 75-65 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 66-60 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
29/03/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 68-76 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
29/03/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-60
29/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-63 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ
29/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 49-69 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
29/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 81-76
29/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 70-73 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 73-64 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
05/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-66
05/04/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 73-72 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
05/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-49 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
04/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 89-50 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
05/04/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 62-47
05/04/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 73-83
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-69 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
12/04/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 82-81
12/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 68-78 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
12/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 57-79 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
12/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-79
12/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 41-54 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
12/04/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 81-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/04/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 60-45
19/04/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-68
19/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-48
19/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-61
19/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 99-66
19/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 78-73
19/04/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-48