ΕΦΗΒΙΚΟ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 20 10 10 0 719-518 (201) 0 1 1.388
2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 19 11 8 3 622-558 (64) 0 1 1.114
3 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 17 10 7 3 639-497 (142) 0 1 1.285
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 16 11 5 6 632-655 (-23) 0 1 0.964
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 10 3 7 581-666 (-85) 3 1.083 0.872
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 13 10 3 7 458-561 (-103) 3 0.923 0.816
7 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 10 10 0 10 513-709 (-196) 0 1 0.723
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0-0 (0) 0 1 0.000
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 76-46
30/09/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-55
30/09/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 72-51
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-56
07/10/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-50
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
07/10/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-43
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 61-34
14/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
21/10/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-71
21/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-52
21/10/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 71-56
04/11/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-90
04/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 43-74
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 83-70
11/11/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 64-75
11/11/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-54
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/11/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-47
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-73
18/11/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-49
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 64-57
25/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 41-57
25/11/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 48-66
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 66-35
02/12/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 51-66
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
02/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 89-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 48-40
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
09/12/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43-74
09/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 43-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
16/12/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 82-63
16/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 52-55
16/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 39-42
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 42-77
13/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 76-45
13/01/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-41
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/18 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
20/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
20/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/01/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
27/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
27/01/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0