Εφήβων 2018-2019

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 29 15 14 1 1034 601 433 3 1,114
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 29 16 13 3 1064 782 282 3 0,897
3.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 26 15 11 4 1057 788 269 0 1
4.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 25 15 10 5 837 827 10 0 1
5.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 24 15 9 6 940 810 130 0 1
6.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 22 15 7 8 974 955 19 0 1
7.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 21 16 5 11 798 1028 -230 0 1
8.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20 15 5 10 854 893 -39 0 1
9.
logo
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 16 15 1 14 614 942 -328 0 1
10.
logo
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 16 15 1 14 675 1221 -546 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/09/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-68 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
22/09/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 61-80 ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
22/09/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 61-33 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
22/09/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-82 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
22/09/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 40-69
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 91-59 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
29/09/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 31-62 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
29/09/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 69-55 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
29/09/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-46 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
29/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 63-60 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ ΣΑΡΑΝΤΟΥ Κ
06/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 49-90 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
06/10/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 72-56 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦ
06/10/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-25 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΡΑΣΟΥΛΗ
06/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 50-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 78-34
13/10/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 83-70
13/10/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-90
13/10/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 54-47
13/10/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 34-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 28-79
20/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 107-50
20/10/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-48
20/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 54-47
20/10/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 58-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-55
03/11/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 57-50
03/11/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-57
03/11/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-57
03/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 57-26
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 50-59
10/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-70
10/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 45-70
10/11/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 114-33
10/11/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 38-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/01/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70-40
05/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
05/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
05/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 0-0
05/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 41-58
24/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 71-69
24/11/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 62-60
24/11/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 35-41
24/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-37
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-64
01/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 77-61
01/12/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-82
01/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 77-41
01/12/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-35
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 58-78
08/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 73-65
08/12/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-38
08/12/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 54-48
08/12/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 63-82
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 47-54
15/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 57-45
15/12/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-80
15/12/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 59-73
15/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 56-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 32-75
22/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 67-54
22/12/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 100-42
22/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 58-66
22/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 78-37
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-47
12/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 64-87
12/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 50-60
12/01/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 58-43
12/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 61-44
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 56-39
19/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 80-77
19/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 51-56
19/01/19 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-58
19/01/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΕΡΓΙΝΑ 21-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 52-65
26/01/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 59-41
26/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 68-35
26/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 39-54
26/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 65-49
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
02/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
02/02/19 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
02/02/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
02/02/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
09/02/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/02/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
09/02/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 0-0
09/02/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0