ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 26 14 12 2 0 950 531 419 0 0 1 1,789
2.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 24 13 11 2 0 849 543 306 2 0 1 1,563
3.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 24 13 11 2 0 896 583 313 1 0 1 1,536
4.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 23 14 9 5 0 768 662 106 0 0 1 1,160
5.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20 13 8 4 1 0 719 647 72 0 0 1 1,111
6.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 17 14 3 11 0 551 828 -277 0 0 1 0,665
7.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 16 13 3 10 0 589 782 -193 0 0 1 0,753
8.
logo
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 14 12 2 10 0 483 736 -253 0 0 1 0,656
9.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 12 12 0 12 0 453 946 -493 0 0 1 0,478
10.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 32-67 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/09/19 20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 109-29 ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
28/09/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 31-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
28/09/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-62 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
05/10/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 50-65 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ
05/10/19 20:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 45-85 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
05/10/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 78-37 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
05/10/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-37 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 59-47 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
12/10/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-57 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
17/10/19 21:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 62-49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
12/10/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 30-55 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 69-56 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
19/10/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 66-35
19/10/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 34-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
19/10/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 31-73 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 41-94 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
02/11/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 28-61 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
02/11/19 20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 81-33 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
02/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 87-32 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-46 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
09/11/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 48-33 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
10/11/19 14:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-59 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
09/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 97-41 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 47-57 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
16/11/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 31-79 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
16/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 61-52 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
16/11/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/19 14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-27 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
23/11/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 31-73 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
23/11/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-22 ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23/11/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71-47 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/19 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 36-34 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
30/11/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 48-43 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 0-0
30/11/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 37-52 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
30/11/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 47-61 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-35 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ
07/12/19 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
08/12/19 14:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 20-84 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
07/12/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-47 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
07/12/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-52 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/12/19 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20-0
14/12/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 23-62
14/12/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 68-62 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 42-80 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ
21/12/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 71-44 ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
21/12/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 67-54
21/12/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 54-41 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/20 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 45-61 ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
11/01/20 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 49-82
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 73-47
11/01/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 63-30 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/20 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 80-45 ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ
18/01/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 68-35
18/01/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 46-81
18/01/20 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 49-91 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/20 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 40-59
25/01/20 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 52-45
26/01/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 44-47
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
25/01/20 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 39-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
01/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/02/20 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/20 16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ 0-0
08/02/20 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
08/02/20 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
08/02/20 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/20 16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
15/02/20 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΡΕΠΟ 1 0-0
15/02/20 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
15/02/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0