Νέων 2019-2020

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β1 Β2 Δ3 Δ4
1.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 19 11 8 3 0 713 646 67 0 0 1 1,103
2.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 18 10 8 2 0 690 548 142 3 3 1,099 1,259
3.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 18 10 8 2 0 700 566 134 3 3 0,909 1,236
4.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 17 11 6 5 0 716 729 -13 0 0 1 0,982
5.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 16 12 4 8 0 652 727 -75 0 0 1 0,896
6.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 11 2 9 0 578 670 -92 0 0 1 0,862
7.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 10 9 1 8 0 452 615 -163 0 0 1 0,734
8.
logo
ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/10/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 50-65 ΠΙΠΛΙΟΣ Π ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ
01/10/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
01/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-61 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 80-63 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ
09/10/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-40 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
09/10/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-54 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/10/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-54 ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
16/10/19 21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-80 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
15/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
15/10/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 64-77 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/10/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 63-56 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 0-0
22/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-76 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
23/10/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-83 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/10/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/11/19 15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 57-54 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
29/10/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 71-55 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
29/10/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 82-74 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 37-49 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
05/11/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
06/11/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-77 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/11/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 59-58 ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
12/11/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 68-42 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
12/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-51 ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ
13/11/19 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/11/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 81-60 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
19/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-38 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
20/11/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 75-48 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
20/11/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/11/19 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 44-59
26/11/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
26/11/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-66 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
26/11/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 65-40 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
04/12/19 18:15 Π.Α.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 77-66 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
03/12/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 55-56 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/12/19 19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 58-69 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
10/12/19 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/12/19 21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
07/01/20 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-60 ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/12/19 21:30 ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
17/12/19 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 68-42 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
18/12/19 21:30 ΚΑΠΠΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 77-69 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
18/12/19 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/20 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-56
07/01/20 21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 77-47
07/01/20 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
08/01/20 21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 71-66
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/01/20 21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-62
15/01/20 21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 57-73
14/01/20 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-66
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0