ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 32 16 16 0 1088 621 467 0 1
2.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 31 16 15 1 947 624 323 0 1
3.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 28 16 12 4 967 729 238 0 1
4.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 27 16 11 5 795 749 46 0 1
5.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 24 16 8 8 694 625 69 0 1
6.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 23 16 7 9 871 847 24 0 1
7.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 21 16 5 11 729 924 -195 0 1
8.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 20 16 4 12 659 891 -232 0 1
9.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 18 16 2 14 594 873 -279 0 1
10.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 16 16 0 16 527 988 -461 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/09/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-31
23/09/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-52 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
23/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 43-63 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
23/09/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 16-91 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΩΚΑ
23/09/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-44 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 38-35 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
30/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 53-77 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
30/09/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 78-43 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ ΝΑΚΟΣ
30/09/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 77-27 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
30/09/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 35-57 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 42-33 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΧΑΤΖΗΣ
07/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 34-46 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
07/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-77
07/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-63 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ
07/10/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 25-38 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-35
14/10/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 80-57
14/10/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 54-33
14/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 32-48
14/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/10/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 44-46
21/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 51-56
21/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-40
21/10/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-34
21/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 48-15
04/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 38-72
04/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 44-41
04/11/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-68
04/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-37
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/11/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-36
11/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-43
11/11/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-70
11/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 38-64
11/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 36-63
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 46-54
18/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-37
18/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-53
18/11/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-41
18/11/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 48-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-36
25/11/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 26-52
25/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-32
25/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-44
25/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 64-55
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 32-51
02/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 57-48
02/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 49-67
02/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-30
02/12/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 41-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 38-44
09/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
09/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 42-84
09/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 36-59
09/12/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 68-41
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 36-49
16/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67-46
16/12/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-45
16/12/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-37
16/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 57-25
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/12/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-43
23/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 62-66
23/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 24-72
23/12/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 76-33
23/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 48-34
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 52-41
13/01/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 89-65
13/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 34-55
13/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 51-33
13/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-43
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 20-36
20/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-30
20/01/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-57
20/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-64
20/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 29-47
27/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 49-58
27/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 106-41
27/01/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-42
27/01/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 75-36
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/02/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
03/02/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
03/02/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
03/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
03/02/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/02/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/02/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
10/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10/02/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
10/02/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0