ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 22 11 11 0 0 760 549 211 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21 12 9 3 0 731 550 181 0 1
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20 13 7 6 0 755 709 46 0 1
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 19 12 7 5 0 722 621 101 0 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 16 12 4 8 0 621 671 -50 0 1
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 16 12 4 9 0 653 748 -95 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15 12 3 9 0 547 690 -143 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 14 11 3 8 0 526 704 -178 0 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13 9 4 5 0 435 508 -73 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/09/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-38
27/09/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-33
27/09/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 59-56
27/09/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-49
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/10/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 49-67
04/10/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 30-65
04/10/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-56
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
04/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 31-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-64
11/10/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 89-48
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
11/10/15 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-66
11/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 52-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
18/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 78-62
18/10/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-39
18/10/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-47
01/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-66
01/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 33-53
01/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-50
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
08/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-50
08/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-55
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
08/11/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 31-43
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 36-58
15/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 68-46
15/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 50-56
15/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 69-75
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-31
22/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-43
22/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 45-64
22/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71-58
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/11/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 45-74
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
29/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 74-45
29/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43-59
29/11/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-77
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
06/12/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
06/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
06/12/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
13/12/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
13/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
13/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
20/12/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
20/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
20/12/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/01/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
10/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
10/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
17/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
17/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
17/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
17/01/16 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/01/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
24/01/16 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
24/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
24/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
31/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
31/01/16 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
31/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
07/02/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
07/02/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
07/02/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/16 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
14/02/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
14/02/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
14/02/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0