ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 35 18 17 1 0 1109 815 294 3 1,053
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 35 18 17 1 0 1124 726 398 3 0,949
ΒΕΡΓΙΝΑ 32 18 14 4 0 917 810 107 0 1
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 27 18 9 9 0 1057 1078 -21 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 25 18 7 11 0 891 961 -70 4 1,249
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 25 18 7 11 0 820 882 -62 2 0,800
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 23 18 6 11 1 812 957 -145 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 22 18 5 12 1 756 924 -168 7 1,132
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 22 18 4 14 0 856 1061 -205 6 0,967
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 22 18 4 14 0 855 983 -128 5 0,923

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/09/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-44
25/09/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-44
25/09/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-51
25/09/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 48-46
25/09/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 57-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 44-54
02/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-68
02/10/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 61-39
02/10/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 47-46
02/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/10/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 82-59
09/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 53-43
09/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-64
09/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 44-63
16/10/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 29-54
16/10/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 67-62
16/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-30
16/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 50-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/10/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 72-55
23/10/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-64
23/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 55-50
23/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-42
23/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 53-48
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 56-83
06/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-57
06/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 57-52
06/11/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 28-34
06/11/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 47-26
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 57-33
13/11/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 60-42
13/11/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-48
13/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 82-65
13/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 31-50
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 51-60
20/11/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 61-45
20/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 37-46
20/11/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 85-56
20/11/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-47
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-46
27/11/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 44-49
27/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-40
27/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-60
27/11/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-61
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 37-58
04/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 28-43
04/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-59
04/12/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-44
04/12/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/12/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 52-32
11/12/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20-0
11/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-49
11/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 33-61
11/12/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 62-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 43-58
18/12/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 22-81
18/12/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-45
18/12/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 20-0
18/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45-39
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-42
08/01/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 62-39
08/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-68
08/01/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 45-46
08/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 56-30
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 36-54
15/01/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-73
15/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-44
15/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-51
15/01/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 40-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 62-51
22/01/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-31
22/01/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 67-51
22/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 46-31
22/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-47
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 40-63
29/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-76
29/01/17 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 55-50
29/01/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 64-67
29/01/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 48-44
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 68-33
05/02/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-68
05/02/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-49
05/02/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 53-52
05/02/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 53-40
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-55
12/02/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-48
12/02/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 42-62
12/02/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 41-39
12/02/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 61-72