Εφήβων 2018-2019

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 29 15 14 1 1034 601 433 3 1,114
2.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 29 16 13 3 1064 782 282 3 0,897
3.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 26 15 11 4 1057 788 269 0 1
4.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 25 15 10 5 837 827 10 0 1
5.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 24 15 9 6 940 810 130 0 1
6.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 22 15 7 8 974 955 19 0 1
7.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 21 16 5 11 798 1028 -230 0 1
8.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20 15 5 10 854 893 -39 0 1
9.
logo
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 16 15 1 14 614 942 -328 0 1
10.
logo
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 16 15 1 14 675 1221 -546 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/09/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-68 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
22/09/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 61-80 ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
22/09/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 61-33 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
22/09/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-82 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
22/09/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 40-69
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 91-59 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
29/09/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 31-62 ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
29/09/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 69-55 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΧΑΤΖΗΣ
29/09/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 45-46 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
29/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-52 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 63-60 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ ΣΑΡΑΝΤΟΥ Κ
06/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 49-90 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
06/10/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 72-56 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦ
06/10/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-25 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΡΑΣΟΥΛΗ
06/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 50-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 78-34
13/10/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 83-70
13/10/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-90
13/10/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 54-47
13/10/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 34-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 28-79
20/10/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 107-50
20/10/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-48
20/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 54-47
20/10/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 58-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-55
03/11/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 57-50
03/11/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-57
03/11/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-57
03/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 57-26
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 50-59
10/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-70
10/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 45-70
10/11/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 114-33
10/11/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 38-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/01/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70-40
05/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
05/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
05/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 0-0
05/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 41-58
24/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 71-69
24/11/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 62-60
24/11/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 35-41
24/11/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 81-37
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-64
01/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 77-61
01/12/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-82
01/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 77-41
01/12/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-35
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 58-78
08/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 73-65
08/12/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-38
08/12/18 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 54-48
08/12/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 63-82
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/18 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 47-54
15/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 57-45
15/12/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-80
15/12/18 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 59-73
15/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 56-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 32-75
22/12/18 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 67-54
22/12/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 100-42
22/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 58-66
22/12/18 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 78-37
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-47
12/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 64-87
12/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 50-60
12/01/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 58-43
12/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 61-44
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 56-39
19/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 80-77
19/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 51-56
19/01/19 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-58
19/01/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΕΡΓΙΝΑ 21-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 52-65
26/01/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 59-41
26/01/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 68-35
26/01/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 39-54
26/01/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 65-49
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
02/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 0-0
02/02/19 19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
02/02/19 16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
02/02/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/19 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
09/02/19 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/02/19 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
09/02/19 17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 0-0
09/02/19 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0

Παίδων 2018-2019

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 32 16 16 0 1088 621 467 0 1
2.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 31 16 15 1 947 624 323 0 1
3.
logo
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 28 16 12 4 967 729 238 0 1
4.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 27 16 11 5 795 749 46 0 1
5.
logo
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 24 16 8 8 694 625 69 0 1
6.
logo
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 23 16 7 9 871 847 24 0 1
7.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 21 16 5 11 729 924 -195 0 1
8.
logo
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 20 16 4 12 659 891 -232 0 1
9.
logo
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 18 16 2 14 594 873 -279 0 1
10.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 16 16 0 16 527 988 -461 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/09/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-31
23/09/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-52 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
23/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 43-63 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
23/09/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 16-91 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΦΩΚΑ
23/09/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-44 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 38-35 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
30/09/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 53-77 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
30/09/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 78-43 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ ΝΑΚΟΣ
30/09/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 77-27 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
30/09/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 35-57 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 42-33 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΧΑΤΖΗΣ
07/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ 34-46 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
07/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-77
07/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-63 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ
07/10/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 25-38 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-35
14/10/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 80-57
14/10/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 54-33
14/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 32-48
14/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/10/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 44-46
21/10/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 51-56
21/10/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-40
21/10/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-34
21/10/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 41-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 48-15
04/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 38-72
04/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 44-41
04/11/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-68
04/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-37
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/11/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-36
11/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-43
11/11/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-70
11/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 38-64
11/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 36-63
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 46-54
18/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-37
18/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-53
18/11/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-41
18/11/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 48-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 58-36
25/11/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 26-52
25/11/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-32
25/11/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-44
25/11/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 64-55
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 32-51
02/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 57-48
02/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 49-67
02/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-30
02/12/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 41-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 38-44
09/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
09/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 42-84
09/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 36-59
09/12/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 68-41
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 36-49
16/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67-46
16/12/18 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-45
16/12/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-37
16/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 57-25
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/12/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-43
23/12/18 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 62-66
23/12/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 24-72
23/12/18 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 76-33
23/12/18 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 48-34
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 52-41
13/01/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 89-65
13/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 34-55
13/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 51-33
13/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-43
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 20-36
20/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-30
20/01/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-57
20/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46-64
20/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 38-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/01/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 29-47
27/01/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 49-58
27/01/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 106-41
27/01/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-42
27/01/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 75-36
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/02/19 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
03/02/19 12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 0-0
03/02/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
03/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
03/02/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/02/19 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/02/19 17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
10/02/19 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10/02/19 15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
10/02/19 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-0

Ανδρών 2018 – 2019

ΑΑ Ομάδα Βα Αγ Ν Η Μ Αφ Επ Αμ Δ Β2 Δ2
1.
logo
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 48 26 22 4 1998 1707 291 0 1
2.
logo
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 45 26 19 7 1933 1796 137 0 1
3.
logo
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 44 26 18 8 1724 1691 33 0 1
4.
logo
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43 26 17 9 1756 1691 65 3 1,030
5.
logo
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 43 26 17 9 1622 1447 175 3 0,970
6.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 41 26 15 11 1765 1738 27 0 1
7.
logo
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 40 26 14 12 1822 1688 134 4 1,302
8.
logo
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 40 26 14 12 1852 1847 5 2 0,767
9.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 38 26 12 14 1550 1570 -20 0 1
10.
logo
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 36 26 10 16 1651 1679 -28 3 1,044
11.
logo
ΒΕΡΓΙΝΑ 36 26 10 16 1671 1682 -11 3 0,957
12.
logo
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32 26 6 20 1622 1737 -115 0 1
13.
logo
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 31 26 8 17 1 -2 1759 1899 -140 0 1
14.
logo
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 26 26 0 26 1377 1930 -553 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/09/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-71 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
21/09/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 56-55 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/09/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 92-72 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
21/09/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 77-61 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ
21/09/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 63-56 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21/09/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 75-50 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
21/09/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 85-65 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 62-73 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
28/09/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 53-100 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
27/09/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-53 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
28/09/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 57-55 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
28/09/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 67-60 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
28/09/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-82 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
28/09/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-41 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/10/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 67-42 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
05/10/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 54-56 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
05/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 71-67 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
05/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 88-62 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
05/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 84-64 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
05/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-73 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
05/10/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-61 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 68-52 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
12/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 67-56 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ
12/10/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-73 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12/10/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 57-87 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
12/10/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 75-74 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
12/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 83-74 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
12/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 51-56 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 64-59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
19/10/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 76-77 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ
19/10/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 69-75 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
19/10/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-60
19/10/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-74 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
19/10/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 58-50 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
19/10/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 52-56 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
02/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 84-76 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ
02/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-55 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
02/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 85-63 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-64 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
02/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-52 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
02/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 80-56 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-56 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
09/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 64-57 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
09/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-69 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
09/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 87-80 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ
09/11/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 71-73 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ
09/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-37 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
09/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 54-66 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 69-62 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 74-61 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
16/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 60-65 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
16/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 70-76 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο
16/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 96-90 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
16/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 80-44 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
16/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 95-75 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-55 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
23/11/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 68-55 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
23/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 76-79 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
23/11/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 73-49 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
23/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 65-58 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
26/11/18 20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 66-88 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
23/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-71 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 73-64 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
30/11/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ 83-75 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
30/11/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 83-77 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
30/11/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 82-69
30/11/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-47 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
30/11/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 87-69 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
30/11/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 77-58 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 64-61 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
07/12/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 78-60 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
07/12/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 62-66 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
07/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 58-77 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ
07/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 53-75 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ
07/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 77-84 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
07/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 79-70 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 70-59 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ
14/12/18 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-68 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-73 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
14/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 75-59 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ
14/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 90-82 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
14/12/18 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 57-47 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
14/12/18 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 64-74 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/18 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 49-35 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
21/12/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 69-65 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
21/12/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 49-64 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/12/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 65-83 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
21/12/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 76-86
21/12/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-72 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
21/12/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-55 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 59-46 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 60-62 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
11/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 54-68 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
11/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 82-66 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
11/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 42-66 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
11/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 64-58 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
11/01/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-20 ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 49-60
18/01/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 57-46 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
18/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 59-69 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
18/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 69-58 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
18/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 66-61 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
18/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 84-64 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
18/01/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-46 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 34-64 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
25/01/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 83-69 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
25/01/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 47-62 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
25/01/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 70-61 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ
25/01/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 71-66 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ
25/01/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 68-70 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
25/01/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-54 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 76-69
01/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 57-51 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ
01/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 67-68 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
01/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 86-74 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ
01/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 68-54 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ
01/02/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 80-85 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
01/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-44 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 77-48 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ
08/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 67-60 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
08/02/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-83 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
08/02/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 60-62 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο
08/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 85-68 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
08/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
08/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-65 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-62 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
15/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 65-56 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
15/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 57-53 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
15/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 92-88 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
15/02/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 61-58 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β
15/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 63-70 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ
15/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 44-74 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/02/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-64 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ
22/02/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 59-44
22/02/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 82-59 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
22/02/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 81-70 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
22/02/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-71 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22/02/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-69 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
22/02/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/03/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 59-61 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
28/02/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 79-87 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
01/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 81-79 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ
01/03/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 61-65 ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ
01/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 67-80 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β
01/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 47-63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ
01/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 72-66 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-43
15/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-48 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
15/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 84-70 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ
15/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 70-73 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
15/03/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 75-49 ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ
15/03/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-56 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
15/03/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 75-65 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 66-60 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
29/03/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 68-76 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ
29/03/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-60
29/03/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-63 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ
29/03/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 49-69 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ
29/03/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 81-76
29/03/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 70-73 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 73-64 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
05/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-66
05/04/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 73-72 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
05/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-49 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
04/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 89-50 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
05/04/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 62-47
05/04/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 73-83
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/19 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 68-69 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
12/04/19 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 82-81
12/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ 68-78 ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
12/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 57-79 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ
12/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-79
12/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 41-54 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
12/04/19 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. 81-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/04/19 21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 60-45
19/04/19 21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-68
19/04/19 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 72-48
19/04/19 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-61
19/04/19 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 99-66
19/04/19 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 78-73
19/04/19 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 79-48

 

 

Παίδων 2017-2018

ΠΑΙΔΙΚΟ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 22 11 11 0 823-430 (393) 0 1 1.913
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. 20 11 9 2 777-507 (270) 0 1 1.532
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 19 11 8 3 726-551 (175) 0 1 1.317
4 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 18 11 7 4 724-589 (135) 0 1 1.229
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 15 11 4 7 480-670 (-190) 0 1 0.716
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 14 10 4 6 443-493 (-50) 0 1 0.898
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 10 3 7 503-600 (-97) 0 1 0.838
8 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 12 11 1 10 419-719 (-300) 0 1 0.582
9 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 11 10 1 9 399-735 (-336) 0 1 0.542
10 ΡΕΠΟ2 0 0 0 0 0-0 (0) 0 1 0.000
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/10/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 30-69
01/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 66-71
01/10/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 31-72
01/10/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-88
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/10/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-49
08/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 53-28
08/10/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 70-77
08/10/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-30
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 41-61
15/10/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 49-89
15/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 42-61
15/10/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-40
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/10/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-34
22/10/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 96-22
22/10/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 22-73
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
22/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 37-56
05/11/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-32
05/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 67-37
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
05/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 38-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/11/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 45-67
12/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 50-44
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
12/11/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 95-47
12/11/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 62-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-52
19/11/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 46-65
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
19/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 45-57
19/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 52-61
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 63-33
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
26/11/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 56-53
26/11/17 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-83
26/11/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 57-43
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45-30
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
03/12/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 39-72
03/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 79-46
03/12/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 99-39
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
10/12/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 67-43
10/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 6-73
10/12/17 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-27
10/12/17 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 94-35
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-30
17/12/17 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 34-80
17/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 70-73
17/12/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-78
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 54-35
14/01/18 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 73-35
14/01/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 72-56
14/01/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 49-56
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
21/01/18 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
21/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
21/01/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/01/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
28/01/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
28/01/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/01/18 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/02/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
04/02/18 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
04/02/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
04/02/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/02/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
11/02/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
11/02/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
11/02/18 18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/02/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
25/02/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
25/02/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
25/02/18 14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/03/18 14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
04/03/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
04/03/18 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
04/03/18 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0

Εφήβων 2017-2018

ΕΦΗΒΙΚΟ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 20 10 10 0 719-518 (201) 0 1 1.388
2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 19 11 8 3 622-558 (64) 0 1 1.114
3 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 17 10 7 3 639-497 (142) 0 1 1.285
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 16 11 5 6 632-655 (-23) 0 1 0.964
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 13 10 3 7 581-666 (-85) 3 1.083 0.872
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 13 10 3 7 458-561 (-103) 3 0.923 0.816
7 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 10 10 0 10 513-709 (-196) 0 1 0.723
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0-0 (0) 0 1 0.000
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 76-46
30/09/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-55
30/09/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 72-51
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 33-56
07/10/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-50
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
07/10/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 60-43
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 61-34
14/10/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
21/10/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-71
21/10/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-52
21/10/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 71-56
04/11/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-90
04/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 43-74
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 83-70
11/11/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 64-75
11/11/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-54
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/11/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 66-47
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-73
18/11/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-49
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 64-57
25/11/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 41-57
25/11/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 48-66
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/17 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 66-35
02/12/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 51-66
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
02/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 89-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/17 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 48-40
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
09/12/17 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43-74
09/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 43-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
16/12/17 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 82-63
16/12/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 52-55
16/12/17 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 39-42
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/01/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 42-77
13/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 76-45
13/01/18 16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-41
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/01/18 17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
20/01/18 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
20/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/01/18 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
27/01/18 15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
27/01/18 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0

Γυναικών 2017-2018

Α ΕΚΑΣΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΖΕΦΥΡΟΣ 47 24 23 1 1300-882 (418) 0 1 1.473
2 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ 44 24 20 4 1366-976 (390) 0 1 1.399
3 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 43 24 19 5 1265-1055 (210) 0 1 1.199
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ 41 24 17 7 1364-1019 (345) 0 1 1.338
5 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 40 24 16 8 1281-1083 (198) 0 1 1.182
6 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ 38 24 14 10 1191-1160 (31) 0 1 1.026
7 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 36 24 12 12 1184-1146 (38) 0 1 1.033
8 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 35 24 11 13 1139-1150 (-11) 0 1 0.990
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 33 23 10 13 1049-1107 (-58) 0 1 0.947
10 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ 30 24 6 18 1103-1165 (-62) 0 1 0.946
11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 27 23 4 19 1019-1258 (-239) 3 1.240 0.810
12 ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 27 24 3 21 909-1362 (-453) 3 0.805 0.667
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 24 24 0 24 606-1413 (-807) 0 1 0.428

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/10/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 32-61 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ
04/10/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 58-50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
04/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 40-52 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
04/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 85-24 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
04/10/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-34 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΑΓΗΣ
04/10/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-51 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 58-33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
11/10/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 63-54 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ
11/10/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 25-64 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
11/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 42-51 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
11/10/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 48-40 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
11/10/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 28-52 ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΒΑΪΤΣΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 26-55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
22/10/17 12:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 67-25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
18/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-55 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
18/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 47-37 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
18/10/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 61-34 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/10/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 64-52 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/11/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 32-36 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ
01/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 43-41 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
01/11/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 55-44 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ
01/11/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 37-63 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
01/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 53-39 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
01/11/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 61-53 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 30-50 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
08/11/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 36-61 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
08/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 54-46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
08/11/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 52-54 ΠΛΑΤΕΛΛΑ Δ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
08/11/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 46-51 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
08/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 59-32 ΚΟΥΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-17 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15/11/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 50-54 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
15/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 62-41 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
15/11/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 45-53 ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
15/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 38-41 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
15/11/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 24-65 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 45-41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΡΕΠΟ 1 0-0
22/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 35-55 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
22/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 41-39 ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΒΑΪΤΣΗΣ
22/11/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 56-13 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
22/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 34-55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
22/11/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-44 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-0
29/11/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 54-44 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ
29/11/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 59-27 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ
29/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 56-47 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29/11/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 38-43 ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ
29/11/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 45-42 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
29/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 42-31 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 35-70 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ
06/12/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 53-54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
06/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 46-61 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤ
06/12/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-50 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 1 0-0
06/12/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 55-41 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
06/12/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 21-61 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 79-39 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
13/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 52-48 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
13/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 43-50 ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
13/12/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 52-39 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 0-0
13/12/17 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 57-40 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
13/12/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-57 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/17 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 44-50 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
20/12/17 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
20/12/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 52-54 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ
20/12/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 48-60 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
20/12/17 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 57-50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 1 0-0
20/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 52-43 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 61-43 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
10/01/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 57-59 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
10/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 48-38 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10/01/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 57-37 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
10/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 71-27 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
10/01/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-67 ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/01/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 39-60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
17/01/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 91-38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ
17/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 57-43 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17/01/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 49-63 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
17/01/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 28-60 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
17/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 43-73 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/01/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 53-34 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ
24/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 54-33 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
24/01/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 51-47 ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
24/01/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 27-77 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
24/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 43-50 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24/01/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 53-45 ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 41-45 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
31/01/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 39-38 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
31/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 53-22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
31/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 60-66 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31/01/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 28-35 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ
31/01/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 63-45 ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 48-47 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ
07/02/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 30-46 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ
07/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-46 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
07/02/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 48-36 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑ
07/02/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 47-58 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 0-0
07/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 53-42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 54-33 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
14/02/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
14/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 40-47 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
14/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 62-37 ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/02/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 55-59 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
14/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 69-46 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-61 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
21/02/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 61-37 ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
21/02/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 61-57 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
21/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 41-43 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ
21/02/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 67-49 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
21/02/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 20-56 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/02/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 31-56 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΒΑΪΤΣΗΣ
28/02/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 56-54 ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 29-51 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
28/02/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 62-52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ
28/02/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
28/02/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 56-36 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/03/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 62-38 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0
07/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 69-52 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
07/03/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-0
07/03/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 14-56 ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ
07/03/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
07/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 49-39 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/03/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 45-48 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
14/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 49-71 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
14/03/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 60-42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ
14/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 59-45 ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΒΑΪΤΣΗΣ
14/03/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 33-60 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ
14/03/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 14-46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 71-42 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
21/03/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 52-36 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ
21/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-39 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ
21/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 33-36 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
21/03/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 40-42 ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΒΑ
21/03/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 54-18 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/03/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 37-66 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
28/03/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 45-49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
28/03/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 44-39 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
28/03/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 33-62 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΡΕΠΟ 1 0-0
28/03/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 35-51 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
28/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-67 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 63-31 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ
04/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 42-44 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤ
04/04/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 54-43 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
04/04/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 77-60 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04/04/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 57-35 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
04/04/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 46-45 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/04/18 20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 35-67 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
18/04/18 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 53-40 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
18/04/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 48-52 ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ
18/04/18 21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
18/04/18 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 25-62 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ
ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/04/18 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 53-41 ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/04/18 21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-0
25/04/18 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 53-58 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ
25/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
25/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 52-46 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ
25/04/18 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
25/04/18 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 48-28 ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0

Ανδρών 2017-2018

B’ ΕΚΑΣΘ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 46 26 20 6 1668-1408 (260) 0 1 1.184
2 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 45 26 19 7 1601-1423 (178) 0 1 1.125
3 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 44 26 18 8 1647-1508 (139) 4 1.226 1.092
4 ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 44 26 18 8 1713-1540 (173) 2 0.815 1.112
5 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ 43 26 17 9 1682-1526 (156) 0 1 1.102
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ2 42 26 16 10 1641-1533 (108) 0 1 1.070
7 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ 39 26 13 13 1503-1450 (53) 7 1.120 1.036
8 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 39 26 13 13 1609-1593 (16) 6 1.017 1.010
9 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ 39 26 13 13 1550-1563 (-13) 5 0.876 0.991
10 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 38 26 12 14 1626-1574 (52) 0 1 1.033
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 35 26 9 17 1373-1603 (-230) 0 1 0.856
12 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 33 26 7 19 1436-1608 (-172) 4 1.238 0.893
13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ 33 26 7 19 1440-1640 (-200) 2 0.807 0.878
14 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 0 26 0 26 0-520 (-520) 0 1 0.000

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/09/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 63-52
29/09/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 63-53
29/09/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-67
29/09/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 72-69
29/09/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 61-53
29/09/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 59-71
29/09/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 79-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 41-64
06/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 59-52
06/10/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 86-77
06/10/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 102-78
06/10/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 53-43
06/10/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 0-0
06/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 56-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 65-56
13/10/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 66-62
13/10/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 88-77
13/10/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 51-81
13/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 64-65
13/10/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 78-65
13/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 50-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 48-68
20/10/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 66-70
20/10/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 76-61
20/10/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 64-89
20/10/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 62-58
20/10/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 59-49
20/10/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 74-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 62-56
03/11/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 47-57
03/11/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 87-48
03/11/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 66-60
03/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 67-59
03/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 55-59
03/11/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 78-87
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 71-75
10/11/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΒΕΡΓΙΝΑ 0-20
10/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-57
10/11/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-46
10/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 66-74
10/11/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 99-59
10/11/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 64-49
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
22/12/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 78-59
22/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 61-62
22/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 60-70
22/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 62-83
22/12/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 62-71
22/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 66-52
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-68
24/11/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-78
24/11/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-73
24/11/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 64-54
24/11/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 0-20
24/11/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 82-55
24/11/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 72-67
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 80-78
01/12/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 64-58
01/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 82-52
01/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 57-74
01/12/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-81
01/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
01/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 57-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 68-59
08/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 53-52
08/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 79-66
08/12/17 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 73-56
08/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 74-58
08/12/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 0-20
08/12/17 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 68-54
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/17 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 76-69
15/12/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 79-83
15/12/17 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 64-66
15/12/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 56-63
15/12/17 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 70-79
15/12/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 73-72
15/12/17 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-54
12/01/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 79-60
12/01/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 43-48
12/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 63-71
12/01/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 59-67
12/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 70-66
12/01/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-20
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 68-72
19/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
19/01/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 49-60
19/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 74-66
19/01/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 51-54
19/01/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-38
19/01/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-59
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 50-62
26/01/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 47-59
26/01/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-58
26/01/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 62-53
26/01/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 72-62
26/01/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 64-61
26/01/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 55-62
02/02/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 69-63
02/02/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 80-55
02/02/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-69
02/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 59-64
02/02/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
02/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 85-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/18 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 70-80
09/02/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-64
09/02/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-51
09/02/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 68-53
09/02/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 0-20
09/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 72-73
09/02/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 60-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/02/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 74-63
23/02/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 56-64
23/02/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 62-55
23/02/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
23/02/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
23/02/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 59-77
23/02/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 54-77
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 67-64
02/03/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 72-62
02/03/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-20
02/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 78-58
02/03/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 74-70
02/03/18 21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 77-58
02/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 62-53
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/03/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 74-66
09/03/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
09/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 55-67
09/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 54-75
09/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 66-60
09/03/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 59-62
09/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 69-54
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/03/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-20
16/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 69-79
16/03/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 58-69
16/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-34
16/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 53-49
16/03/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 69-44
16/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 73-66
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/03/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 49-42
23/03/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 74-62
23/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 60-54
23/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 61-30
23/03/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
23/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 68-76
23/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 74-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/03/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 51-57
30/03/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 61-63
30/03/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-44
30/03/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 64-55
30/03/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 72-64
30/03/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 0-20
30/03/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 63-51
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/04/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 58-43
13/04/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 69-53
13/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 69-67
13/04/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 79-77
13/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-82
13/04/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
13/04/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 63-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/04/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 29-66
20/04/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 70-67
20/04/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 82-55
20/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-54
20/04/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-81
20/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 64-58
20/04/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-20
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/04/18 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 62-61
27/04/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 79-77
27/04/18 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-70
27/04/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 49-53
27/04/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 58-56
27/04/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 78-81
27/04/18 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. 20-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/05/18 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 68-58
04/05/18 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ 0-20
04/05/18 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 58-53
04/05/18 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 71-65
04/05/18 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 71-44
04/05/18 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 65-73
04/05/18 21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 69-60

 

Παίδων 2016 – 2017

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. 35 18 17 1 0 1109 815 294 3 1,053
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 35 18 17 1 0 1124 726 398 3 0,949
ΒΕΡΓΙΝΑ 32 18 14 4 0 917 810 107 0 1
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 27 18 9 9 0 1057 1078 -21 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 25 18 7 11 0 891 961 -70 4 1,249
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 25 18 7 11 0 820 882 -62 2 0,800
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 23 18 6 11 1 812 957 -145 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 22 18 5 12 1 756 924 -168 7 1,132
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 22 18 4 14 0 856 1061 -205 6 0,967
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 22 18 4 14 0 855 983 -128 5 0,923

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/09/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-44
25/09/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 62-44
25/09/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 37-51
25/09/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 48-46
25/09/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 57-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 44-54
02/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-68
02/10/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 61-39
02/10/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 47-46
02/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
09/10/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 82-59
09/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 53-43
09/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-64
09/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 36-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 44-63
16/10/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 29-54
16/10/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 67-62
16/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-30
16/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ 50-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/10/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 72-55
23/10/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 72-64
23/10/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 55-50
23/10/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 46-42
23/10/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 53-48
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 56-83
06/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-57
06/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 57-52
06/11/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 28-34
06/11/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 47-26
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 57-33
13/11/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 60-42
13/11/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-48
13/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 82-65
13/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 31-50
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 51-60
20/11/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 61-45
20/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ 37-46
20/11/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 85-56
20/11/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-47
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 64-46
27/11/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 44-49
27/11/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 58-40
27/11/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-60
27/11/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-61
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/16 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 37-58
04/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 28-43
04/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-59
04/12/16 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-44
04/12/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 54-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/12/16 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ 52-32
11/12/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 20-0
11/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 55-49
11/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 33-61
11/12/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 62-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/12/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 43-58
18/12/16 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 22-81
18/12/16 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-45
18/12/16 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 20-0
18/12/16 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45-39
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/01/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-42
08/01/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 62-39
08/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-68
08/01/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 45-46
08/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 56-30
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 36-54
15/01/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 43-73
15/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-44
15/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 56-51
15/01/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ 40-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 62-51
22/01/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 72-31
22/01/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 67-51
22/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 46-31
22/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 54-47
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 40-63
29/01/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 32-76
29/01/17 16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 55-50
29/01/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ 64-67
29/01/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 48-44
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/17 13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 68-33
05/02/17 16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-68
05/02/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 53-49
05/02/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 53-52
05/02/17 12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 53-40
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/17 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 67-55
12/02/17 15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 59-48
12/02/17 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ 42-62
12/02/17 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 41-39
12/02/17 13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 61-72

Γυναικείο 2016 – 2017

Α ΕΚΑΣΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ Άμυν +/- Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 Μ.Ε.Ν.Τ. 44 22 22 0 1352 887 465 0 1 1.524
2 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ 38 22 16 6 1278 1051 227 2 1.285 1.215
3 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 38 21 17 4 1193 785 408 1 0.777 1.519
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ 37 22 15 7 1078 949 129 3 1.031 1.135
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 37 22 15 7 1099 965 134 3 0.969 1.138
6 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 35 21 14 7 1131 938 193 0 1 1.205
7 ΖΕΦΥΡΟΣ 34 22 12 10 990 937 53 0 1 1.056
8 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 31 22 9 13 995 1038 -43 2 1.200 0.958
9 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ 31 22 9 13 1030 1120 -90 1 0.833 0.919
10 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ 30 22 8 14 981 1114 -133 0 1 0.880
11 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 28 22 6 16 1000 1098 -98 3 1.333 0.910
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 28 21 7 14 853 1077 -224 3 0.750 0.792
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 24 22 2 20 769 1322 -553 0 1 0.581
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 20 21 0 21 701 1169 -468 0 1 0.599

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 46-45
28/09/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 40-58
28/09/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 52-42
28/09/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 59-56
28/09/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 41-47
28/09/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 52-43
28/09/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 68-34
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/10/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 33-58
05/10/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 66-39
05/10/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 32-47
05/10/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 53-60
05/10/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 24-46
05/10/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΤ 42-92
05/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 69-39
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 68-34
12/10/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 45-54
12/10/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 52-32
12/10/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 57-41
12/10/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 56-26
12/10/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 62-25
12/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 68-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 36-44
19/10/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 51-29
19/10/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 35-38
19/10/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 32-84
19/10/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 48-38
19/10/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-43
19/10/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 44-52
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 70-18
02/11/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 28-65
02/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 57-37
02/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 56-40
02/11/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΤ 31-50
02/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 49-39
02/11/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 41-39
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/11/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 41-37
09/11/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 43-35
09/11/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 43-64
09/11/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 67-61
09/11/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-47
09/11/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 46-52
09/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 60-48
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 54-33
16/11/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 36-65
16/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΤ 56-65
16/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 50-56
16/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 60-34
16/11/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 39-60
16/11/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 40-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 32-64
23/11/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 20-0
23/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 40-44
23/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 55-30
23/11/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 31-48
23/11/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 48-53
23/11/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 50-48
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ 42-49
30/11/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 32-67
30/11/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 48-51
30/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 46-28
30/11/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 35-42
30/11/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 61-26
30/11/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 45-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 37-58
07/12/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 48-28
07/12/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 47-63
07/12/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 77-36
07/12/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 45-54
07/12/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 35-57
07/12/16 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 45-33
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 42-54
14/12/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 30-66
14/12/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 57-43
14/12/16 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 43-56
14/12/16 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΤ 38-48
14/12/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 59-50
14/12/16 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 68-40
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/16 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 43-57
21/12/16 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 31-53
21/12/16 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 62-39
21/12/16 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 42-33
21/12/16 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 58-31
21/12/16 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 63-45
21/12/16 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 30-60
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
11/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 60-30
11/01/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
11/01/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 60-65
11/01/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 40-46
11/01/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΝΤ 49-83
11/01/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 37-31
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 28-49
18/01/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 45-36
18/01/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
18/01/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 43-52
18/01/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 40-53
18/01/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΤ 38-49
18/01/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 40-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 73-22
25/01/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 42-53
25/01/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 70-47
25/01/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 56-36
25/01/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 43-38
25/01/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 69-37
25/01/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 36-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/02/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 27-43
01/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 67-36
01/02/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 35-44
01/02/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 64-54
01/02/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 33-52
01/02/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ 52-71
01/02/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 38-58
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 69-49
08/02/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 57-66
08/02/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 51-30
08/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 80-45
08/02/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-59
08/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 31-68
08/02/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 32-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/02/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 39-59
15/02/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 43-29
15/02/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 38-64
15/02/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 40-64
15/02/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 59-42
15/02/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 36-52
15/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 45-22
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 61-28
22/02/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 29-32
22/02/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-54
22/02/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΕΝΤ 54-57
22/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 47-55
22/02/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 37-50
22/02/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 46-30
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/03/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 29-80
01/03/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 65-29
01/03/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 54-49
01/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 62-53
01/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 54-55
01/03/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 47-41
01/03/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 47-52
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 62-30
08/03/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΤ 30-63
08/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 51-42
08/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 41-47
08/03/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 49-47
08/03/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 33-47
08/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 44-52
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 76-57
15/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 79-40
15/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 56-68
15/03/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 40-43
15/03/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 51-44
15/03/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 29-47
15/03/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 57-30
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
22/03/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 0-0
22/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
22/03/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΝΤ 0-0
22/03/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
22/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
22/03/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
29/03/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
29/03/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
29/03/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
29/03/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0
29/03/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
29/03/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/04/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
05/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ 0-0
05/04/17 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 0-0
05/04/17 21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
05/04/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΜΕΝΤ 0-0
05/04/17 21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
05/04/17 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/04/17 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
12/04/17 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
12/04/17 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
12/04/17 21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0
12/04/17 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 0-0
12/04/17 21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 0-0
12/04/17 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0

Ανδρικό 2016 – 2017

A’ ΕΚΑΣΘ (Βαθμολογία)
Βαθμοί Α Ν Η Επίθ-Άμυν (+/-) Βαθ2 Διαφ2 Διαφ3
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 47 26 21 5 1880-1584 (296) 0 1 1.186
2 Μ.Ε.Ν.Τ. 46 26 20 6 1959-1757 (202) 0 1 1.114
3 Δ.Α.Σ.Ω. 45 26 19 7 1869-1720 (149) 0 1 1.086
4 ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 42 26 16 10 1770-1776 (-6) 0 1 0.996
5 ΒΑΟ 40 25 15 10 1792-1668 (124) 9 1.198 1.074
6 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 40 25 15 10 1772-1680 (92) 8 0.994 1.054
7 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 40 26 14 12 1865-1797 (68) 8 0.951 1.037
8 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 40 26 14 12 1660-1657 (3) 8 0.907 1.001
9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 38 26 12 14 1961-2005 (-44) 0 1 0.978
10 ΑΕΕΤ 36 26 10 16 1639-1752 (-113) 0 1 0.935
11 ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 35 26 9 17 1573-1682 (-109) 0 1 0.935
12 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 34 26 8 18 1743-1872 (-129) 0 1 0.931
13 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 32 26 6 20 1643-1863 (-220) 0 1 0.881
14 ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 28 26 2 24 1498-1811 (-313) 0 1 0.827

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/09/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-66
26/09/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. 63-61
26/09/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 86-58
26/09/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 60-42
26/09/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 51-62
26/09/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 65-58
26/09/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 74-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/10/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΕΝΤ 77-79
03/10/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64-59
03/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 53-78
03/10/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 64-79
03/10/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 62-90
03/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 68-59
03/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 66-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-62
10/10/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 64-41
10/10/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 79-39
10/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 60-49
10/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 61-52
10/10/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 86-90
10/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Β.Α.Ο. 82-90
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΕΝΤ 67-59
17/10/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 54-71
17/10/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 79-64
17/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω. 75-66
17/10/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 88-84
17/10/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 84-91
17/10/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Β.Α.Ο. 67-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/10/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 65-63
24/10/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 57-49
24/10/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 76-56
24/10/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 84-73
24/10/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 73-67
24/10/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 63-43
24/10/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 73-61
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/11/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΕΝΤ 51-76
07/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 50-58
07/11/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 77-85
07/11/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Δ.Α.Σ.Ω. 60-68
07/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-63
07/11/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Β.Α.Ο. 85-78
07/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-48
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 54-60
14/11/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 84-83
14/11/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 84-65
14/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 72-67
14/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 57-61
14/11/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 61-49
14/11/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 60-74
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/11/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΕΝΤ 81-83
21/11/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-79
21/11/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 58-67
21/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 68-56
21/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. 48-92
21/11/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 65-64
21/11/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 68-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/11/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 85-59
28/11/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 57-65
28/11/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 78-54
28/11/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 83-72
28/11/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 77-60
28/11/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 64-66
28/11/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 50-45
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΕΝΤ 77-61
05/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 75-48
05/12/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-80
05/12/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Β.Α.Ο. 78-74
05/12/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 71-83
05/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 63-55
05/12/16 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 62-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Δ.Α.Σ.Ω. 66-70
12/12/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 60-66
12/12/16 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 87-43
12/12/16 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 85-62
12/12/16 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 67-50
12/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 80-67
12/12/16 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 58-69
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/12/16 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΕΝΤ 67-72
19/12/16 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-81
19/12/16 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-Β.Α.Ο. 83-60
19/12/16 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 74-57
19/12/16 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 63-56
19/12/16 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 83-87
19/12/16 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 76-67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 77-66
09/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 82-68
09/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 49-67
09/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 83-80
09/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 66-79
09/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 64-71
09/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 58-67
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/01/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΝΤ 71-83
16/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 86-60
16/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 54-73
16/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Δ.Α.Σ.Ω. 61-70
16/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 75-61
16/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 54-73
16/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 76-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Β.Α.Ο. 85-59
23/01/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 68-46
23/01/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 58-49
23/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 64-79
23/01/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 72-46
23/01/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 78-62
23/01/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 84-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/01/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 73-93
30/01/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 56-59
30/01/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 76-63
30/01/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Δ.Α.Σ.Ω. 61-73
30/01/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70-71
30/01/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 75-73
30/01/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-50
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 89-65
06/02/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 71-55
06/02/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 74-51
06/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 75-51
06/02/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 80-66
06/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 78-72
06/02/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/02/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΜΕΝΤ 69-80
13/02/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 49-62
13/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 58-66
13/02/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Δ.Α.Σ.Ω. 78-73
13/02/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 82-78
13/02/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 69-75
13/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Β.Α.Ο. 72-65
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/02/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 70-68
20/02/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-59
20/02/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 92-80
20/02/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 82-69
20/02/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73-66
20/02/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 85-63
20/02/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 60-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 64-68
06/03/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 80-64
06/03/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 55-69
06/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Δ.Α.Σ.Ω. 74-66
06/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 58-69
06/03/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Β.Α.Ο. 54-64
06/03/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 73-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 93-78
13/03/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 70-53
13/03/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73-67
13/03/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. 74-75
13/03/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 70-60
13/03/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 79-76
13/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 64-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/03/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΕΝΤ 70-84
20/03/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 75-58
20/03/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 44-60
20/03/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 70-60
20/03/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Β.Α.Ο. 69-77
20/03/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 53-55
20/03/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 48-68
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 90-83
03/04/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω. 76-85
03/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 60-63
03/04/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 69-56
03/04/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 62-69
03/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 66-73
03/04/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 64-62
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΜΕΝΤ 77-76
10/04/17 21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 69-46
10/04/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-79
10/04/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Β.Α.Ο. 0-0
10/04/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 89-60
10/04/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 76-72
10/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 54-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ 76-73
24/04/17 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64-79
24/04/17 21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο.-Δ.Α.Σ.Ω. 67-74
24/04/17 21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 67-70
24/04/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 63-56
24/04/17 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 82-71
24/04/17 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 53-68
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/05/17 21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ 40-65
08/05/17 20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 75-81
08/05/17 20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Β.Α.Ο. 80-68
08/05/17 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 90-73
08/05/17 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ 68-55
08/05/17 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 61-72
08/05/17 20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 77-64

Παιδικό 2015-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 22 11 11 0 0 760 549 211 0 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21 12 9 3 0 731 550 181 0 1
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20 13 7 6 0 755 709 46 0 1
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 19 12 7 5 0 722 621 101 0 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 16 12 4 8 0 621 671 -50 0 1
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 16 12 4 9 0 653 748 -95 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15 12 3 9 0 547 690 -143 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 14 11 3 8 0 526 704 -178 0 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13 9 4 5 0 435 508 -73 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/09/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 44-38
27/09/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 59-33
27/09/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 59-56
27/09/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 74-49
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/10/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 49-67
04/10/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 30-65
04/10/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 62-56
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
04/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 31-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 69-64
11/10/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 89-48
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
11/10/15 13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 60-66
11/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 52-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/10/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
18/10/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 78-62
18/10/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 67-39
18/10/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 65-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
01/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-47
01/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-66
01/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 33-53
01/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 67-50
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
08/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 46-50
08/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 52-55
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
08/11/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 31-43
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 36-58
15/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 68-46
15/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 50-56
15/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 69-75
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 64-31
22/11/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-43
22/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 45-64
22/11/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 71-58
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/11/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 45-74
ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
29/11/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 74-45
29/11/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 43-59
29/11/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 40-77
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
06/12/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
06/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
06/12/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/15 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
13/12/15 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
13/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
13/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/15 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
20/12/15 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
20/12/15 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
20/12/15 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/01/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 0-0
10/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
10/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
10/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
17/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
17/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
17/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
17/01/16 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/01/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
24/01/16 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
24/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 0-0
24/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
31/01/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
31/01/16 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
31/01/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/16 15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
07/02/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ 0-0
07/02/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
07/02/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/16 15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
14/02/16 15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ 0-0
14/02/16 14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 0-0
14/02/16 14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0

 

Γυναικείο 2015-2016

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
Ν. ΒΟΤΣΗΣ 26 14 12 2 0 900 614 286 0 1
Μ.Ε.Ν.Τ. 25 14 11 3 0 823 641 182 0 1
GBA ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 25 14 11 3 0 734 562 172 0 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 23 14 9 5 0 707 585 122 0 1
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 20 14 6 8 0 642 681 -39 0 1
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΣ 17 14 5 9 0 610 672 -62 0 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 15 14 2 13 0 517 728 -211 0 1
ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13 14 0 14 0 492 942 -450 0 1

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/09/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 64-35
30/09/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 55-37
30/09/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 56-57
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΜΕΝΤ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 36-42
07/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 62-25
07/10/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 59-55
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 0-0
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΡΕΠΟ 1 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/10/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 37-53
14/10/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΤ 59-55
14/10/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 63-45
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 0-0
14/10/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 39-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/10/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 55-42
21/10/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 43-53
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
21/10/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 45-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/11/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-48
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 0-0
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 2 0-0
04/11/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 43-92
04/11/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ 39-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 0-0
11/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 67-21
11/11/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 47-44
11/11/15 21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 50-53
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 2 0-0
18/11/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 42-38
18/11/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΤ 32-69
ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 0-0
18/11/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 55-29
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/11/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 49-35
25/11/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 74-22
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 0-0
25/11/15 21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΜΕΝΤ 48-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/12/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 47-43
02/12/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 41-80
02/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 39-64
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 2 0-0
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 1 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/12/15 19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ 38-60
09/12/15 21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α 22-51
09/12/15 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 61-40
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 2 0-0
ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/12/15 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 50-42
16/12/15 21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 65-49
16/12/15 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΕΝΤ 49-41
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 0-0
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1