TEAM
ΕΦΗΒΙΚΟ 3
ΕΦΗΒΙΚΟ
ΠΑΙΔΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ 2
ΠΑΙΔΙΚΟ 3
ΠΑΙΔΙΚΟ
previous arrow
next arrow

Τα τμήματα μας

Ε.ΚΑ.Σ.Θ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΓΥΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β' ΓΥΡΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ

ΣΚΟΡ: 73 – 86

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ: 67 – 52

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ  

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε

ΣΚΟΡ: 61 – 59

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ: 70-72

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ

ΣΚΟΡ: –

ΓΗΠΕΔΟ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ: 62-63

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΣΚΟΡ:74-75

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:67-79

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ

ΣΚΟΡ:68-71

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:66-73

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο

ΣΚΟΡ:74-47

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:69-60

ΓΗΠΕΔΟ:Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο

ΣΚΟΡ:71-79

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΩΡΑ: 20:30

  • ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.Α.Ο
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:76-63

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ

ΣΚΟΡ:50-61

ΓΗΠΕΔΟ: ΘΕΡΜΗΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΕΡΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Α.Α.Μ.Θ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Β.Α.Ο

ΩΡΑ: 21:00

  • ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ν.ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ
  • ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.Α.Ο

ΣΚΟΡ:

ΓΗΠΕΔΟ: ΛΑΓΥΝΩΝ

ΩΡΑ: 21:00

  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ.Σ

ΣΚΟΡ:

  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 14
  • ΗΤΤΕΣ: 0
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 11
  • ΗΤΤΕΣ: 3
  • ΑΓΩΝΕΣ: 13
  • ΝΙΚΕΣ: 11
  • ΗΤΤΕΣ: 2
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 10
  • ΗΤΤΕΣ: 4
  • ΑΓΩΝΕΣ: 13
  • ΝΙΚΕΣ: 8
  • ΗΤΤΕΣ: 5
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 7
  • ΗΤΤΕΣ: 7
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 7
  • ΗΤΤΕΣ: 7
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 6
  • ΗΤΤΕΣ: 8
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 6
  • ΗΤΤΕΣ: 8
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 6
  • ΗΤΤΕΣ: 8
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 5
  • ΗΤΤΕΣ: 9
  • ΑΓΩΝΕΣ: 5
  • ΝΙΚΕΣ: 3
  • ΗΤΤΕΣ: 2
  • ΑΓΩΝΕΣ : 14
  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ: 10
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ: 10
  • ΑΓΩΝΕΣ: 14
  • ΝΙΚΕΣ: 0
  • ΗΤΤΕΣ: 14

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ