Τα Τμήματα μας είναι:
ΑΝΔΡΙΚΟ
ΝΕΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ
Α’ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
Β’ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
A’ ΜΙΝΙ
Β’ ΜΙΝΙ
Γ’ ΜΙΝΙ
ΑΚ 1 – DUKE
AK 2 – UCLA
AK 3 – MICHIGAN
AK 4 – NORTH CAROLINA
AK 5 – VILLANOVA
VOLLEY

Ε.ΚΑ.Σ.Θ - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ Ρυσίου 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ – ΜΑΛΑΚΟΠΗ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΚΟΡ: 66-51

ΓΗΠΕΔΟ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α.Κ.Π.Κ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ

ΣΚΟΡ: 52-65

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ ΡΥΣΙΟΥ 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο

ΣΚΟΡ: 72-47

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΙΚΡΑΣ 2

ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ

ΣΚΟΡ: 45 – 70

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ

ΣΚΟΡ: 62 – 58

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ

ΣΚΟΡ: 65 – 62

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ – ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε

ΣΚΟΡ: 78-68

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ

ΣΚΟΡ: 60-76

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π

ΣΚΟΡ: 48-67

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΙΚΡΑΣ 2

ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ ΡΥΣΙΟΥ

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Α.Μ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

  • ΑΓΩΝΕΣ: 11
  • ΝΙΚΕΣ: 8
  • ΗΤΤΕΣ: 3
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 8
  • ΗΤΤΕΣ: 2
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 7
  • ΗΤΤΕΣ: 3
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 7
  • ΗΤΤΕΣ: 3
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 5
  • ΗΤΤΕΣ: 5
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 5
  • ΗΤΤΕΣ: 5
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 5
  • ΗΤΤΕΣ: 5
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ: 6
  • ΑΓΩΝΕΣ: 9
  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ: 5
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 3
  • ΗΤΤΕΣ: 7
  • ΑΓΩΝΕΣ: 9
  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ: 5
  • ΑΓΩΝΕΣ: 10
  • ΝΙΚΕΣ: 2
  • ΗΤΤΕΣ: 8
  • ΑΓΩΝΕΣ: 9
  • ΝΙΚΕΣ: 2
  • ΗΤΤΕΣ: 7

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Κ-18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2021 - 2022

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΣΕΤ:

ΓΗΠΕΔΟ: ΘΕΡΜΗΣ

ΩΡΑ: 19:00

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 

ΣΕΤ: 3-0

ΓΗΠΕΔΟ : Δ.Γ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ:18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

ΣΕΤ: 0-3

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΝΙΚΗΤΗΣ

ΩΡΑ: 13:00

ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΣΕΤ: 1-3

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΣΕΑΣ

ΣΕΤ : 2-3

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΑΚ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΩΡΑ:18:30

ΑΡΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΣΕΤ: 0-3

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ 1

ΣΕΤ: 0-3

 

ΓΗΠΕΔΟ : ΔΑΚ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΩΡΑ: 16:00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΣΕΤ: 3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΡΕΠΟ

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΣΕΤ: 3-0

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΑΙΝΕΙΑΣ

ΩΡΑ: 18:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΣΕΤ: 3-0

ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Γ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ

ΣΕΤ: 

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΩΡΑ: 17:00

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΣΕΤ: 

  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ:0
  • ΡΕΠΟ:
  • ΝΙΚΕΣ: 4
  • ΗΤΤΕΣ: 0
  • ΡΕΠΟ: 1
  • ΝΙΚΕΣ: 2
  • ΗΤΤΕΣ: 1
  • ΡΕΠΟ:1
  • ΝΙΚΕΣ:
  • ΗΤΤΕΣ: 1
  • ΡΕΠΟ: 2
  • ΝΙΚΕΣ:1
  • ΗΤΤΕΣ:2
  • ΡΕΠΟ:2
  • ΝΙΚΕΣ: 2
  • ΗΤΤΕΣ: 2
  • ΡΕΠΟ:
  • ΝΙΚΕΣ: 1
  • ΗΤΤΕΣ: 2
  • ΡΕΠΟ: 2
  • ΝΙΚΕΣ:1
  • ΗΤΤΕΣ:3
  • ΡΕΠΟ:1
  • ΝΙΚΕΣ: 1
  • ΗΤΤΕΣ: 2
  • ΡΕΠΟ: 1
  • ΝΙΚΕΣ: 1
  • ΗΤΤΕΣ: 3
  • ΡΕΠΟ: 1
  • ΝΙΚΕΣ:
  • ΗΤΤΕΣ: 4
  • ΡΕΠΟ: 1

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ